Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок в Одесі ціна
Асель Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок в Одесі ціна
 


Привіт, дорогі форумчани! Хто-небудь проводив ендоскопічне встановлення балона в шлунок для схуднення? Хотілося б почути ваші відгуки. Які враження? І, звичайно ж, якого фахівця ви можете порекомендувати для цієї процедури?
 
Багіра Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Хочу поділитися своїм досвідом встановлення внутрішньошлункового балона. Звернулася до Леніка Руслана Григоровича і ось уже два місяці минуло - мінус 15 кг! Я в шоці від результатів. Рекомендую!
 
Авая Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Також приєднуюся до тих, хто розповідає про свій досвід із балоном. Згодна, перші місяці - це диво, але потім стає легше. Дуже задоволена результатом і вдячна Леніку Р.Г. за його роботу!
 
анжеліна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу теж підтвердити, що встановлення балона дійсно допомагає знизити вагу. Зараз почуваюся чудово, і це завдяки малим порціям їжі. Рекомендую!
 
Бану Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хотіла б висловити подяку Леніку Р.Г. за його професіоналізм і порадити його вам. Встановлення балона повністю виправдало мої очікування. Раджу!
 
Гайша Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене після встановлення балона дискомфорту немає, їм подрібнену їжу і почуваюся чудово. Дуже задоволена результатом!
 
Гарне Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом - мінус 10 кг після встановлення балона у Леніка Р.Г. Рекомендую!
 
Андреа Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до Леніка Р.Г. і щаслива як слон! Жодного дискомфорту, харчуюся подрібненою їжею і не відчуваю голоду. Рекомендую!
 
Бека Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж хороший результат після встановлення балона. Мінус 10 кг і радість від повернення в старі речі. Рекомендую!
 
Грейс Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що балон допомагає не тільки з вагою, а й з об'ємами. Тепер мій одяг знову підходить, і я дуже рада. Рекомендую!
 
Бетті Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер телефону Леніка Руслана Григоровича і його місце розташування для консультації.
 
Гарне Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, а також на вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його контактний телефон +380951642976.
 
Асель Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім за рекомендації! Обов'язково звернуся до Леніка Руслана Григоровича.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: