Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ендоскопічна установка балона в шлунок в Одесі відгуки
Дженні Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок в Одесі відгуки
 


Здрастуйте, шановні форумчани! Цікавить, чи хтось із вас проходив ендоскопічне встановлення балона в шлунок для схуднення? Хотілося б почути відгуки про результат і рекомендації щодо вибору лікаря для цієї процедури. Дякую!
 
Джуді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, усім! Хочу поділитися своїм досвідом встановлення внутрішньошлункового балона. Проводив процедуру доктор Ленік Руслан Григорович. Результат - мінус 15 кг за 2 місяці! Їм із задоволенням і без обмежень. Дуже задоволений, рекомендую!
 
Жакі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до лікаря Леніка Руслана Григоровича для встановлення балона. Вага знизилася відмінно за перші кілька місяців. Зараз практично не відчуваю її, але зберігаю маленькі порції їжі. Вельми задоволена результатом і процесом, рекомендую!
 
Феня Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Також хочу висловити подяку лікарю Леніку Руслану Григоровичу за встановлення балона і порадити його. Перші місяці - чудовий результат, почуваюся чудово.
 
Зарія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую гарний результат установки балона у лікаря Леніка Руслана Григоровича. Рекомендую його професіоналізм і підхід до процедури!
 
Коллі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, у мене теж позитивний досвід зі встановленням балона у Леніка Руслана Григоровича. Немає дискомфорту, харчуюся дрібно нарізаною їжею, почуття голоду практично немає. Задоволений результатом!
 
Саїда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Також пройшов установку балона у Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволений і рекомендую всім, хто хоче скинути зайву вагу без зайвих проблем.
 
Ярослава Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж успішний досвід зі встановленням балона у Леніка Руслана Григоровича. Мінус 10 кг і поліпшення фігури. Рекомендую!
 
Леся1998 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити ефективність процедури встановлення балона у Леніка Руслана Григоровича. Результат перевершив очікування, дуже задоволений вибором лікаря.
 
Богдана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
І я з позитивним досвідом після встановлення балона в Леніка Руслана Григоровича. Рекомендую його професіоналізм та уважне ставлення до пацієнтів.
 
Таїсія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що номер телефону лікаря Леника Руслана Григоровича +380951642976. Він приймає за двома адресами: Валиховський провулок, 3, перше хірургічне відділення і вул. Малиновського, 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Єлизавета Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім, хто порекомендував лікаря Леніка Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом і процесом встановлення балона.
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я просто в захваті від результатів після встановлення балона в шлунок у Леніка Р.Г! Це був мій останній шанс схуднути. Після кількох місяців я не тільки змінила свою фігуру, а й покращила своє самопочуття і настрій.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: