Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Обговорення систем і сайтів » Хостинг (Хостинг)
Хостинг
Ostina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто допоможе з вибором хостингу для мого нового сайту? Де замовити?
 
sushko Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене чоловік у курсі, дізнаюся і вам напишу
 
Iggor Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую чудового провайдера компанію "Хостпро", подивіться тарифи на хостинг https://hostpro.ua/hosting-linux.html і вибирайте. Хостинг із цілодобовим технічним обслуговуванням, швидкий. Для невеликих сайтів підходить тариф "Простий", саме ним я і користуюся.
 
diaaaau Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Так шукати потрібно!!!!!

Хороші хостинги зараз на вагу золота, мої знайомі в інтернеті шукали, я теж для себе шукав тільки сервер, щоб був зрозумілий для роботи і в особистому кабінеті було все доступно і зрозуміло, та й по грошах шукав, щоб не дуже багато було, і знайшов його для себе https://www.ipserver.su тут, все просто і зрозуміло, гарний інтерфейс, головне - доступність, а по грошах - в самий раз підходить.
 
Akcel Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт, крім хостингу також важливо підібрати і правильний домен. І за тим, і за іншим я звернувся ось до цієї кампанії Хлопці мені швидко підібрали відповідний домен і надали хороший і не дорогий хостинг.
 
Lamina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
спасибі - тоді ви мені дуже допомогли
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Обговорення систем і сайтів » Хостинг (Хостинг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: