Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Обговорення систем і сайтів » Вартість домену .COM.UA (Вартість домену .COM.UA)
Вартість домену .COM.UA
мішон Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто знає скільки коштує домен другого рівня com. ua. і як його можна зареєструвати? Мені сказали, що він підходить для використання в комерційних цілях.
 
собша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Все вірно, цей домен другого рівня використовують організації, комерційні та некомерційні підприємства, ви на ньому напевно хочете розмістити свій рекламний сайт?
 
мішон Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
На цьому сайті я хочу розмістити інофрмацію про свою організацію в ознайомлювальних цілях, звісно, на ній розміщуватиметься реклама наших товарів і послуг.
 
собша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Для того щоб зареєструвати домен cоm.uа, вам потрібно буде оформити заявку на сайті компанії RX-NAME, далі спеціалісти виконають усю необхідну роботу https://bit.ly/2XEQo5b Реєстрація домену на рік обійдеться вам у 195 гривень, період реєстрації може бути від 1 до 10 років, я б вам радила вибрати максимальний термін.
 
мішон Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви вважаєте, що варто обрати термін регситрації домену на 10 років? А в разі потреби його можна буде перенести наприклад або приховати свої контактні дані?
 
собша Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей надійний і перевірений домен підвищить репутацію вашої організації, у разі потреби ви зможете перенести його і заблокувати свої дані дял домену.
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Обговорення систем і сайтів » Вартість домену .COM.UA (Вартість домену .COM.UA)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: