Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Обмін Webmoney
Hipster Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
У цій темі можна залишати свої заявки на обмін webmoney на готівкові кошти і навпаки. У багатьох людей буває необхідність перевести в готівку або купити вебмані. Онлайн обмінники гребуть чималі відсотки, та й курс там нижчий, плюс віддай відсоток банку за виведення з картки. Про введення через картку взагалі мовчу, а який курс у Приватбанку онлайн... Щоб багато не втрачати на виведенні/введенні webmoney пропоную домовлятися про обмін тут.
 
vetalbon Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Одне питання. Навіщо?
Є ж моніторинг обмінників курс експерт.
Заходиш, вибираєш напрямок конвертації і отримуєш обмінники, які готові зробити обмін.
Якщо ви думаєте хтось вам за заниженим курсом зробить обмін, це маячня.
Тільки якщо грн міняти на WMU і домовиться комісія навпіл. І то це знайди охочого.
 
Tronn Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже часто стикався з проблемою де вигідно обміняти webmoney, доводилося довго шукати по інтернету вигідний для мене курс і легке проведення обміну. Не давно знайомі порадили скористатися моніторингом обмінників bestchange.ru де знайшов багато вигідних пропозицій. Дуже вигідно, знайшов обмінник з найнижчою комісією! Загалом BestChange мені значно полегшив життя і скоротив багато часу.
 
Sava Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відповіді.
 
anderc Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Є ж моніторинги обмінників.
 
Eetonia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У приватних осіб ненадійно міняти електронні валюти, краще все ж через обмінники.
 
Малий Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше на карту кидав і дешево було, і зручно. Зараз 10% платити за виведення жаба давить.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: