Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хочу відкрити свою справу
Mallinka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зайнятися власним бізнесом, точно знаю, що це буде торгівля, вже навіть запримітила невелику будівлю під магазинчик, яка якраз здається в оренду. Але чим торгувати поки що не вирішила, поки що обираю між біжутерією та дитячими іграшками, шукаю постачальників, порівнюю ціни на закупівлі. Ось тут знайшла фірму, де можна взяти біжутерію оптом. А ось постачальників дитячого одягу поки не знайшла. Як думаєте, який із цих товарів користуватиметься великим попитом і приноситиме гарний прибуток?
 
Пушинка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибирайте виходячи з місця розташування вашого майбутнього магазину. Якщо він знаходиться десь на площі, де гуляють мами з дітками, то звісно має сенс зайнятися дитячим одягом. Ще не забудьте про іграшки, думаю на них теж можна непогано заробити.
 
Nikoll Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Так такого товару в будь-якому місті повно, мені здається це зовсім невигідна справа. Хіба що ви сильно відрізнятиметеся від конкурентів низькими цінами, наприклад, або дуже гарною якістю. Взагалі в наш час краще через соціальні мережі торгувати, так економите кошти на оренді.
 
Олівія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Так справді, біжутерією та дитячим одягом нікого не здивуєш. Інша справа якщо ви підійдете до цієї справи з розумом. Якщо біжутерія, то обов'язково ручної роботи, красива, не така як у всіх. Якщо одяг, то краще куплений на іноземних сайтах Америки, Німеччини чи Англії. У період знижок, там можна непогано скупиться, а у нас перепродати.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: