Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СМС розсилка
Пушинка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Відкрила в Одесі невеликий магазин натуральної косметики власного виробництва. Справи йшли начебто непогано, вже з'явилися перші постійні клієнти, але ось настав карантин і довелося закритися на деякий час. Добре що зараз можна вже потихеньку відкриватися, щоправда з дотриманням деяких норм і правил. Але це мене зовсім не лякає, більше боюся, що доведеться заново шукати клієнтів і якось повідомити людям, які вже у нас купували, що ми відкрилися. У мене є контакти всіх покупців, оскільки видавала їм під час першої покупки накопичувальні картки, хочу скористатися смс розсилкою, щоб нагадати їм про нас Знаю, що такий спосіб дуже популярний закордоном, але як люди у нас в Україні це сприймуть? Як би ви відреагували на подібні смс?
 
LadySnov Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Такий метод реклами популярний не тільки закордоном, а й у нас. Я наприклад часто отримую смс від магазинів, де часто роблю покупки і це дуже зручно. Адже завжди можна бути в курсі знижок та акцій на товари.
 
Пушинка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
А я погано ставлюся до таких повідомлень. Особливо коли чекаю на важливу смс від молодої людини або по роботі, а тут приходить повідомлення з магазину зовсім невчасно. Дуже злюся тоді.
 
Zevs Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз вам потрібно ледь не починати бізнес з нуля, як і багатьом підприємцям після карантину, тож вважаю, що у вашому випадку всі способи нагадати про себе чи привабити нових клієнтів є важливими і потрібними. Тому не думайте, а дійте.
 
Mariya34 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
щью залучила нових клієнтів до себе в салон.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: