Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як підвищити продажі?
Катманду Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене невеликий магазин дитячих товарів - одяг, іграшки. Спочатку покупців було багато, а зараз якось помітно поменшало. Як знову повернути покупців?
 
Партизан Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви ж знаєте, що реклама двигун торгівлі. От тільки який зараз варіант найкращий не знаю, обирати вам. Класичний - це рекламні щити та банери чи технологічний - просто реклама в соцмережах.
 
Barbara Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені розсилки подобаються. Я так часто роблю покупки. До свят зазвичай бувають знижки і можна непогано скупитися. У всі магазини, де є така розсилка, я ходжу частіше, ніж в інші.
 
Nikoll Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені ще подобається, якщо в магазину є або дисконтна картка, або бонусна. Скільки разів переконувалася, що знижка звісно маленька, але дуже приємна, якщо її перевести в якийсь товар, що дорівнює сумі цієї знижки.
 
Svenochek Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тут ви можете вибрати голос для озвучення аудіоролика. І запустити його в ротацію по радіо, або в громадському транспорті. Такий спосіб реклами класно працює на залучення нових покупців. Ще роздача листівок у людних місцях користується популярністю. Але, мені все-таки перший спосіб ближче. Я з його допомогою залучила нових клієнтів до себе в салон.
 
Mariya34 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
щью залучила нових клієнтів до себе в салон.
 
Павук Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
так реклама потрібна і багато
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: