Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як знайти нових клієнтів
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я займаюся вже багато років домашнім текстилем. У мене досить великий асортимент і доступні ціни, але як таких покупців немає особливо. Вирішила я зробити собі, як зараз модно, сторінку в Інстаграмі, і викласти туди весь товар. Але як мені туди заманити людей?
 
Мішаня Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
За Інтсаграм я не знаю, оскільки у мене сторінка Вконтакте. Спочатку я додав усіх своїх знайомих до себе, а потім попросив зробити розсилку. Але це дуже довгий процес, я роки два намагався розкрутити самостійно.
 
Дрюлька Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже давно займаюся продажами в Інстаграм, і скажу вам одне. Якщо хочете швидко мати результат, то без допомоги фахівців, вам складно доведеться шукати своїх потенційних клієнтів.
 
Юшкін Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, як відомо, у соціальних мережах можна знайти набагато більше клієнтів, ніж на певній точці у своєму районі. Але ви маєте чудово розуміти, що у вас буде чимала конкуренція. Що стосується розкрутки вашого облікового запису в Інстаграмм, то можна спробувати залучити передплатників різними конкурсами, або ж скористатися послугами професіоналів, і "купити" собі передплатників.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: