Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збільшення продажів
ХоМкa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене молодий інтернет-магазин, який тільки почав свій шлях і зрозуміло що перше завдання зараз збільшити кількість клієнтів і тим самим прибуток. Як це зробити ефективно?
 
Павук Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Начебто зараз соцмережі дуже популярні і там реклама буде дуже ефективна. Але потрібна цільова реклама, або як по-іншому її називають - таргетна.
 
Пафооос Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Таргетна реклама в соціальних мережах дійсно дуже добре допомагає і продажі збільшити, і знайти багато нових клієнтів. Але треба все грамотно робити.
 
Gardalmaran Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Молодому бізнесу дуже потрібна реклама і при цьому грамотна. Отже, перші місяці багато компаній працюють у мінус, бо немає ще достатньої кількості клієнтів і важливо їх якомога раніше залучити. Тому раджу використовувати і таргетну рекламу, і контекстну.
 
Jacoby Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
У соціальних мережах начебто зараз найефективніша реклама. Насамперед це, звісно, Інстаграм і Фейсбук. І там реклама потрібна насамперед.
 
Reevs Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю треба все комплексно робити і замовити просування сайту фахівцям. Наприклад, в Одесі ця компанія займається контекстною і таргетною рекламою Крім цього у них SEO просування і комплексний маркетинг. Почитайте самі про їхні послуги на сайті та обирайте той варіант, який вам найбільше підходить.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: