Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бізнес
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Вирішили із сестрою скластися грошима і відкрити свій магазин. Домовленість у нас із нею така, що вона відповідає за відділ із жіночими речами і шукає постачальників. А я відповідаю за взуття, і так само мені потрібно знайти продавців, які за вигідними цінами, продають жіноче взуття. Хтось може знає, де я можу знайти постачальників жіночого взуття?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я знаю, то зараз є приватні фабрики, які займаються пошиттям досить непоганого взуття. Ціни у них, звісно, різні, але думаю, що якщо брати оптом, то вони зроблять знижку.
 
Єгорівна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі фабрики з виробництва взуття знайти дуже складно, і якщо хороша ціна, то взуття розбирають за мить. Може варто вам пошукати якісь СП, і в них спробувати купувати взуття ростовками?
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, виробників жіночого взуття зараз досить багато. Є як маленькі приватні фабрики з пошиття взуття, які не так давно відкрилися, так і великі фабрики, які працюють уже досить тривалий час. Але чи варто витрачати свій дорогоцінний час на їхні
пошуки. Простіше знайти відповідального постачальника, який продає взуття оптом.
 
Lorelai23 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом все більше магазинів переходить в сектор онлайн-продажів. Що ж, в умовах карантину доводиться пристосовуватися до нових реалій.
 
Irinka24 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, може і незаконно. Хоча, дивлячись. як ви будете котролювати робочий час своїх співробітників. Ви ж не в туалеті збираєтеся за ними подглядати?
Але є ось така ідея. Встановіть у себе CRM-систему «Бітрікс24». Там є програма контролю робочого часу співробітників
Дуже цікава і корисна штука, я вам скажу ) . Вона може відстежувати всі повідомлення співробітників в мессенжерах, робляться скріншоті робочого столу, або навіть, якща забажаєте,  може вестися  постійне записування зображення на дисплеї.
Так ви точно будете знати, за що і кому ви платите гроші. Адже не секрет, що часто співробітники, замість того щоб займатися роботою, спілкуються в мережах або займаються особистими справами за вашим комп'ютером...
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: