Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Асортимент магазину
Івца Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу змінити або розширити асортимент магазину одягу, а то щось погано все продається. Що брати такого, щоб зараз був попит? Взуття не хочу - пробувала вже, не продавалося.
 
zozulya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У багатьох підприємців зараз труднощі з продажами. Просто потрібно перетерпіти, а то у покупців немає грошей на покупки.
 
Аннтіан Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна як розширювати асортимент, так і повністю його поміняти. Ви самі пройдіться по магазинах і подивіться, як там йдуть справи: погано чи добре, щоб зрозуміти - у вас тільки немає продажів або це у всіх так. Але помітив, що біля ТЦ людей стало менше, а ось де їх багато - це секонд хенд.
 
Каришина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Скоро літо і вам зараз варто закуповувати асортимент одягу для цього сезону. І не потрібно брати великі партії, а потроху. Ось, наприклад, можна одяг jjf взяти оптом Буде продаватися добре тоді ще замовте, а якщо ні, то щось інше знайдете ще. Потрібно змінювати асортимент щоб заманювати покупця.
 
Xannerot Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
У багатьох підприємців зараз труднощі з продажами.
 
Allusik Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Та не сказала б, якщо моделі модні, сучасні й коштують недорого, то покупці завжди будуть. Потрібно шукати шляхи зниження собівартості товару, щоб привабити покупців ціною. Ви в кого товар замовляєте? У мене знайомі замовляють одяг оптом із Китаю, кажуть, дуже вигідно. Продавця на таобао можна знайти, на Wholesale-dress, Made-in-China. Авіадоставку з Китаю в Україну можна замовити під ключ у компанії Wingo. Вони безкоштовно забирають вантаж у будь-якій точці Китаю, беруть на себе все оформлення і доставку до дверей. Подумайте над цим. І варто розширити асортимент товару
 
Soniya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
То а якість такого одягу яка? Я думаю, що тільки фабричний Китай дійсно хорошої якості йде, а решта - викинуті гроші, не варто в це вкладати кошти...
 
Лікаста Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
По-перше, питання якості, а по-друге - терміни доставки. Простіше у нас знайти хорошого надійного оптового постачальника одягу, з України. Я б порадила зайти на сайт MARAKESH У них можна купувати товар гуртом, можна по дропшиппінгу, можна і в роздріб.  Одяг у них там від наших українських виробників, з Туреччини, Італії, того ж Китаю. Вибір величезний, моделі всі модні, розмірна сітка велика, а найголовніше - ціни дуже вигідні
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: