Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Реклама
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте. Мій знайомий займається програмуванням, і я його попросила робити мені свій сайт для роботи. Але його оптимізацією у нього немає часу займатися, тому я вирішила його розкрутити, за допомогою контекстної реклами. Підкажіть, хто цим займається?
 
Мишаня Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Реклама - це двигун торгівлі. Хоча на неї потрібні деякі витрати, але тим самим ви збільшуєте свої шанси просунути свій бізнес у розвитку.
 
Шварц Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ваш знайомий не може завершити розпочату справу до кінця, то пошукайте іншого фахівця, який займеться просуванням і оптимізацією. Адже
якщо цього не зробити, то сенс було взагалі створювати тоді свій сайт.
 
Юшкін Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Оптимізація і просування сайту мають важливе значення для його розкрутки, і в ситуації, що склалася, ви правильно вирішили знайти фахівця, який вам допоможе зробити контекстну рекламу. В Одесі досить багато компаній, які займаються просуванням.
 
Busia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Контекстна реклама дає хороші результати, якщо налаштовує профі. Скільки я не пробував, вихлопу 0. Але крім контексту важливо не забувати про те, що посилання все ще працюють. Уже понад 6 місяців співпрацюю з Лінкс Стрім, замовляю пакети посилань під тематику links-stream.pro, вони ж мені, до речі, порадили спеца, який займається контекстом. Якщо потрібно, то можу скинути контакти.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: