Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Сервусбуд - дому 4 роки, ми задоволені (Сервусбуд - дому 4 роки, ми задоволені)
Сервусбуд - дому 4 роки, ми задоволені
Franky Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не знаю, чомусь заведено, якщо залишати відгуки, то погані, про хороше рідко згадують, але якщо вже трапилася на очі ця темка, скажу в двох словах
Близько 5 років тому почали вивчати питання альтернативних будинків, зацікавили так звані каркасні будинки під ключ.
Хотілося заїхати у своє якомога швидше, і витратити при цьому те, що було, а було менше, ніж треба було))
поїздили в кілька компаній, їх в Одесі не так багато, вибрали Сервус http://servusbud.od.ua/ на Маршала Жукова.
Фахівці здалися порядними людьми, запропонували хороший бюджетний проєкт, показали реальні будинки, які вони будували, і ми довірилися.
Ось живемо вже 4 роки у своєму будиночку і все супер.
Будинок 90 квадратів, влітку добре, взимку тепло. Можу відповісти на запитання, кому цікаво.
Загалом, сміливо рекомендуємо
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Сервусбуд - дому 4 роки, ми задоволені (Сервусбуд - дому 4 роки, ми задоволені)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: