Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Портал оренди спецтехніки Грузопоток (Портал оренди спецтехніки Грузопоток)
Портал оренди спецтехніки Грузопоток
gruzopotok1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Учора користувався послугами сайту gruzopotok.com.ua, орендував газель для сім'ї, приїхала за годину. Водій навіть речі допоміг вантажити) Дуже задоволений.
 
Tarakash Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам коли потрібна була спецтехніка ми сюди зверталися. Хлопці чудові, за технікою своєю стежать чудово, беруть недорого. Прямо від душі вам їх рекомендую.
 
gruzopotok1 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Орендувати на цьому сайті спецтехніку простіше простого. Потрібно тільки зайти і вибрати.

Додано (14.04.2015, 12:16)
---------------------------------------------
Знаючи українські дороги я завжди сподіваюся на те, що більше ніж з одним колесом лихо не трапиться, у мене ж тільки одна запаска)) Але, на різні випадки, тьху тьху тьху тьху, у мене є номер відмінно евакуатора, який приїде і витягне мене з будь-якої халепи.
gruzopotok.com.ua

Додано (27.04.2015, 23:27)
---------------------------------------------
Каток, ні, я маю на увазі каток як спецтехніку. Але, уявляємо ми одразу зимову ковзанку, де ми летимо на ковзанах) А дорожню ковзанку ще можна згадати з мультфільму "НУ постривай!", та й під час ремонту дороги ми часто бачимо цю чудо-машину. Але де ж її можна орендувати приватникам? А ось і не проблема. Не важливо хто ви, приватник або компанія, послуги катка можна орендувати на порталі Грузопоток.
gruzopotok.com.ua
Додано (20.05.2015, 11:38)
---------------------------------------------
Кран-маніпулятор може бути визнаний кращим вантажним авто з усіх легкодоступних. При невеликій ціні можна заощадити великі кошти. Адже навантаження і розвантаження проводиться механічно.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Відгуки про будівельні компанії » Портал оренди спецтехніки Грузопоток (Портал оренди спецтехніки Грузопоток)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: