Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Будівельні магазини » Вхідні, Міжкімнатні двері Одеса!!!! (Вхідні, Міжкімнатні двері Одеса!!!!)
Вхідні, Міжкімнатні двері Одеса!!!!
DveriOdessa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми здійснюємо продаж міжкімнатних і вхідних дверей. У нашому асортименті величезний вибір дверей від недорогих до Еліт-класу. Ми
пропонуємо виготовлення міжкімнатних дверей за ВАШИМИ РОЗМІРАМИ.
Ми співпрацюємо з кращими виробниками вхідних і міжкімнатних дверей по всьому світу.

З усіх питань, що цікавлять, телефонуйте (066)-559-61-63, 706-10-60 Марина.
Будемо раді кожному дзвінку
 
Zazhygalka Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені б змінити старі балконні двері, хочу поставити ось такі veka.ua, цікавить, чи це буде дешевше, якщо я самостійно замовлю, а майстри тільки встановлять?
 
Vladlen93 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, ми теж думаємо замовити вхідні двері, на порадили ось цю фірму giper.od, за ціною нас в принципі влаштовує, нас цікавить, чи не виникало в когось проблем з доставкою?
 
Lisa5 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі речі, як вхідні дерев'яні двері своїми руками, виходять завжди кращими, ніж готовий варіант із магазину. Навіть якщо у вас немає досвіду - не біда, достатньо інтернету sdelaidver.ru, в якому є інформація про все!
 
neomax Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, я рекомендую двері з натурального дерева, у майстра з рекомендаціями. Натуральне дерево хоч і дорожче шпону, але прослужить десятки років, якщо не більше. Дивіться в підпис, там координати знайомого майстра на Малиновському.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Будівельні магазини » Вхідні, Міжкімнатні двері Одеса!!!! (Вхідні, Міжкімнатні двері Одеса!!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: