Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж (Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж)
Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж
Ksenya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж
 
Lisa5 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Купіть газетку і почитайте реальну інформацію!
 
Тіхан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати, що донедавна спостерігався певний застій у плані купівлі та продажу як первинного, так і вторинного житла. Зараз ось дивлюся на сайті оголошень odessa.sterium.com житло подорожчало, хоча зовсім незначно - відсотків на 10. Таке враження, що покупець вичікує. Хоча - це цілком логічно - ще не відомо, що після Нового року буде.
 
ldk-odessa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Та ну, все дуже дорого, чекати сезон потрібно
 
defkill Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У новобудові можна взяти нову 2-шку за ціною нетрів далеко від цента в Одесі)
 
Светик1 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз набагато вигідніше купувати нові, комфортні квартири в новобудовах Одеси, ніж за ті ж гроші житло на вторинному ринку. Подивіться пропозиції в компанії "Проспект-Груп" prospekt.estate і Вам самим стане все зрозуміло. Ми з чоловіком так і вчинили і зараз вже готуємося до новосілля у своїй квартирі.
 
Violetta_ Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж плануємо купити квартиру, порадьте який район кращий? Ми не місцеві (
 
admiralriviera Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ЖК Рів'єра Сіті, Фонтанка, біля моря, поруч із ТРЦ Рів'єра (Ашан) -ціни від 12200грн/кв.м. до 17500грн/кв.м.
 
kivin76 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни на житло зараз, якщо враховувати доходи громадян, не реально фантастичні, простому робітнику явно не по кишені. А в кредит брати, так ще онуки з правнуками будуть відсотки банку виплачувати за житло.
 
Zazhygalka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівняно з минулими роками то ціни падають, але просто для звичайного смертного вони все одно залишаються захмарними. Тому багато забудовників пропонують всілякі кредити, розстрочки щоб народ міг дозволити собі покупку квартири. У житловому комплексі BRISTOL Comfort House за адресою м.Київ, пр-т В. Лобановського, 146Б наскільки я дізнавалася є така можливість. Дуже багато солідних забудовників так роблять.
 
Sven Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я зрозумів, то якщо вже купівлю сплановано, то краще в новобудови вкладатися? А де подивитися інформацію щодо забудовників у нашому місті і щодо новобудов? І взагалі де краще житло підбирати? І ще хотів запитати, якщо взяти вбиту квартиру, дешевше вийде ремонт, ніж купити з ремонтом уже? Хто в темі?
 
Уляночка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо новобудов інформацію на Дом Ріа можна глянути. Ми теж хочемо в зданій новобудові подивитися щось, поки ціни ще не злетіли. А якщо з приводу ремонтів, знаю, що раніше люди все одно під себе ремонти переробляли, зараз частіше хочуть взяти вже готове. Тож це ви на свій розсуд, якщо дешевше вийде квартира в поганому стані, а ремонт будете самі поступово робити, то беріть. Але я б краще радила подивитися спочатку новобудови.
 
KopterTolya Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорого все, та ще й забудовники далеко не всі чисті на руку.
Ризикова справа.
 
Sven Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорого то дорого, але можна ж по забудовниках інфу вивчити. і я так зрозумів, що краще з нуля вкладатися, і за очікування виходить квартира набагато дешевше. треба продумати такий варіант, поки десь перекантуватися. Вивчаю на Дом Ріа всю інфу по новобудовах, там, до речі, і всі ціни актуальні, і планування квартир, і терміни здачі черг, і інфп про забудовників. Загалом. занурився в цю тему глибоко, копаю в цьому напрямку)
 
Уляночка Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене новобудови бентежать тільки тим, що кажуть люди потім роками ремонти роблять, і новобудова перетворюється на вулик) Можливо, страх перебільшений, якщо є хтось обізнаний у цьому питанні - дайте знати, плиз) А в іншому, звісно, більше новобудови приваблюють. Я дивлюся, звичайно, теж постійно на сайті. А ось якщо поїхати туди на будівництво подивитися - пустять?
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж (Як зараз рівень цін на новобудови і на вторинний продаж)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: