Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Компанія Простір в Одесі відгуки (Компанія Простір в Одесі відгуки)
Компанія Простір в Одесі відгуки
Данна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Компанія Пространство в Одесі відгуки


Хочу придбати на Радісній від компанії Пространство. Залиште свій відгук про цю компанію? Як ви вважаєте вони будують комфортабельне житло?
 
Kiskis Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую!  У будівництві використовують тільки натуральні матеріали. Будують якісно, квартири здають із ремонтом. Є окрема котельня, автономне електропостачання. Облагороджують прибудинкову територію.
 
Толян Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з дружиною давно шукали квартиру. Але відповідний варіант було знайти непросто: або нас не влаштовували планування, або розташування, або ціна. У житловому комплексі на Нєдєліна всі ці параметри збіглися з нашими очікуваннями, купили двокімнатну квартиру.
 
Alyonka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Придбали квартиру на Розкидайлівській. Почну з квартири. Зараз квартири добре опалюються. Хоч вікна і не міняли, протягів немає. Кімнати великі. Добре освітлені. Під'їзди чисті, акуратні, є колясочні. Корпуси, що будуються поруч, проблем не доставляють. Шум при закритих вікнах не чути.
 
Fedorchuk Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Придбали на Розкидайлівській. Комплекс вийшов затишним і функціональним. Влітку є де прогулятися, та й взимку втім теж. Загалом життя тут мені подобається. Забудовник піклується про своїх клієнтів, робить якісно.
 
Cyba Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Взяли квартиру від компанії Пространство, дуже задоволені. Перші холоди не потурбували. Опалення дали рано. Все ж я задоволена квартирою: новий будинок, великі кімнати, роботи зроблені якісно, поряд магазини, сусіди адекватні, є де прогулятися ввечері.  Шумоізоляція хороша, дуже подобається як облаштували прибудинкову територію.
 
Odessit7 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартира своїх грошей варта, тим більше що вже йде з ремонтом! Як вкладення інвестицій теж можна розглянути варіант. Район перспективний. Внутрішня інфраструктура розвинена добре.  Придбали на Гераневій, залишилися задоволені.
 
Romashka5890 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
За якістю до компанії Пространство причепитися ні до чого. квартири у них хороші всім: метраж, освітленість, ціна за квадрат. Квартира з ремонтом у них взагалі стильна виходить!
 
Kukushka Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене, як і більшість, цікавить інфраструктура, тому ми вибрали Простір на Розкидайлівській, мене дуже вразив сквер.  Другим пунктом я відзначу шикарне планування. Ну і звісно спочатку це була "смачна" ціна.
 
Tartalya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де знаходиться відділ продажів?
 
Толян Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
На Пушкінській 50
 
Pavlic Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарний будинок на Нєдєліна. Споруда видно якісна, дизайн індивідуальний, кімнати просторі, добре освітлені. Все в кроці, поки що я задоволений. сподіваюся так і залишиться!
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Компанія Простір в Одесі відгуки (Компанія Простір в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: