Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Простір відгуки (Простір відгуки)
Простір відгуки
Глорія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Пространство відгуки


Хочу оформити квартиру в розстрочку від будівельної компанії Пространство. Підкажіть умови у них вигідні? Варто брати у них житло в розстрочку, я не прогадаю?
 
Голді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Будують добре. Щодо розстрочки у них усе чисто і прозоро.
 
Бану Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене дуже вразило, як Пространство підходить до якості будівництва, використовуючи тільки натуральні матеріали. Останні технології використовують у системі шумоізоляції та вентиляції.
 
Алія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У Пространства вартість розумна, і житло будується швидко, і забудовник надійний. Перший внесок уже внесли й оформили іпотеку, залишається тільки чекати здачі будинку.
 
Кат Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Такого планування як у Пространства я не знаходила ніде. Пространство будує красиві будинки зовні, а всередині взагалі як у музеї. Вхідні групи з натуральних матеріалів, у кожному корпусі свій пост охорони, швидкісні безшумні ліфти.
 
Дженні Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
З чоловіком живемо на 12-й Фонтана тільки кілька місяців, хочу поділитися своїм позитивним враженням. Квартира у нас велика, на 155 кв.м, планування зручне, кімнати світлі, теплі, високі стелі та гарні види з вікон. Сусіди у нас хороші, привітні, є паркінг, спортивні майданчики, двір закритий від машин, кілька постів охорони.
 
Самуїл Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
ЖК на Гераневій звісно статусний, я згоден з тим, що його називають фешенебельним. Територія закрита, пропускний режим. Підземний паркінг, все як годиться. Якість квартир загалом, тобто якщо детально дивитися планування, шви, шумоізоляцію - на рівні.
 
Джуді Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу підтвердити ЖК на Гераневій - затишний житловий комплекс, з витонченою архітектурою. Навколо багато приємних місць, красива паркова зона. Розвинена інфраструктура.
 
Авая Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивилися з чоловіком квартиру в цьому комплексі. Місцевість шикарна, парк під боком - це моя вічна мрія. Багато магазинів, салонів, перукарень, соціальна інфраструктура розвинена. Планування не нудні, багато світла і простору, затишно.
 
Коля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше жили далеко не в такому районі і в будинку, що залишає бажати кращого, нарешті мрія збулася, коли побачила квартири в ЖК на Гераневій, не залишилося сумнівів, що в інший ЖК вже не поїдемо дивитися.
 
Еміле Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Де я можу знайти офіс Простір із продажу квартир?
 
Дженні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
На Пушкінській 50.
 
Іззі Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартири варті своїх грошей. Будинки зробили дуже красивими, вони відмінно вписуються в даний інтер'єр. Територія добре упорядкована, майданчики класні.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Простір відгуки (Простір відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: