Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » ск Простір в Одесі відгуки (ск Простір в Одесі відгуки)
ск Простір в Одесі відгуки
Феліція Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
ск Пространство в Одесі відгуки


Хто купував нерухомість у ск Пространство. Залиште свій відгук? Рекомендуєте ви цю компанію?
 
Денна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
З упевненістю можу рекомендувати цього забудовника. Сподобалося все і ремонт у самій квартирі, і дизайн будинку, і благоустрій прибудинкової території.  Шумоізоляція зроблена за останніми технологіями.
 
Ромія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивилися різні ЖК цього забудовника. Від себе можу відзначити кожен ЖК у них не схожий один на одного, будинки добре вписуються в той район, де будуються.  Використовують хороші технології вентиляції та звукопоглинання, навіть є нова технологія для сміттєвих баків - підземна.
 
Брітні Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Взяли квартиру на Гераневій, я в захваті від ремонту. Шумів взагалі не чути. Продумано зроблена прибудинкова територія - дитячі та спортивні майданчики, багато зелені, підземний паркінг.
 
Едік Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Планую купити троячку на Гераневій. Ціна з таким розташуванням і перспективами мене цілком влаштовує.  Розпитав людей, які тут уже живуть, усі задоволені якістю будівництва.
 
гражина Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочемо взяти з видом на море, класний пейзаж. Уже заходили в будинок, дивилися як і що там. Загалом, наступного тижня поїдемо підписувати договір. Багато писати не буду, скажу тільки одне, у Пространства більше переваг, ніж у конкурентів, a ми були багато де.
 
Серафима Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Купили квартиру в ЖК на Розкидайлівській. Що б не говорили, мені подобається наш район тихий, спокійний. Поруч шикарний сквер, це чудово. Взагалі тут багато переваг: планування зручне, квартира тепла. Сусідів не чути. Будинок має презентабельний вигляд. Я вважаю, ми не помилилися з вибором ЖК.
 
Георгіна Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартири у БК "Пространство" варті своїх грошей. Будинки зробили дуже незвичайними, вони відмінно вписуються в цьому районі. Територія добре упорядкована, майданчики класні, багато зелених насаджень. Поруч багато магазинів, підземна парковка.
 
Ірит Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де знаходиться офіс продажів і номер телефону?
 
Брітні Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Офіс продажів знаходиться на Пушкінській 50, номер телефону: 0800-755-820
 
Емка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Будинки Ск "Пространство" робить добротно, доволі суворий класичний фасад, та стильні холи. Паркінг, територія обгороджена й під охороною.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » ск Простір в Одесі відгуки (ск Простір в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: