Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Зніму - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зніму кімнату,квартиру!!! (Зніму кімнату,квартиру!!!)
Зніму кімнату,квартиру!!!
1234cfyz Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Селище Котовського, Лузанівка.
номер: 0685398558
 
Fiuman Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам подобово чи довгостроково? Якщо подобово, то раджу kvartirkov.com Дуже хороший сервіс.
 
Nasar Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Це все не те. Мені потрібна кімната на тривалий час, мінімум рік, а то й більше. Може в когось знайомі ріелтори є?
 
Uuuu Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Ріелтори ще пристойно здеруть із вас, краще з ними не зв'язуйтеся. Ось на олкс є цілий розділ з орендою кімнат там краще самі й пошукайте.
 
jukonfox Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Сім'я зніме квартиру 2х або 3х кім.кв. р-н Черемушки
Бажано вул. Гайдара, Ген.Петрова, Рабина, Терешкової.
Розглянемо всі варіанти. 
Телефонуйте 0983448251, 0956907677
 
lecompt1221 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тут багато хороших пропозицій kiev.mesto.ua , причому не тільки від агенств, а й від власників. Я вважаю що на цьому сайті можна знайти будь-яке житло, під будь-які запити. Пропозицій дійсно дуже багато, від найбюджетнішого сегмента до віп студій. Сам я сам за допомогою цього сайту успішно шукаю квартири на добу, дуже корисно, коли часто їздиш у відрядження.
 
Віталік88 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Кімнату знімати дешевше, але з господарем в одній квартирі жити дуже складно. Краще шукати собі компаньйона для оренди квартири і зняти двокімнатну квартиру, для кожного по кімнаті. Так вийде дешевше, ніж знімати однушку самому, та й не нудно.
 
Zabavnaya Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
На яку суму розраховуєте винайняти квартиру? Можу вам запропонувати однушку в цьому районі за 3000 гривень.
 
IriSSSka Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Це хороша нині ціна. Я оголошення в середньому бачила від чотирьох тисяч.
 
Ulyan Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Кімнату, звісно, буде дешевше, але рекомендую шукати не у господині, а шукати собі компаньйона або взагалі в гуртожитку сімейного типу можна, там навіть краще якоюсь мірою. Живі оголошення з оренди дивись посилання, але ціни хочу сказати зараз не радують. Якщо раніше можна було за тисячу знайти, то зараз дешевше двох із половиною немає.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Зніму - Оренда квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Зніму кімнату,квартиру!!! (Зніму кімнату,квартиру!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: