Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Куплю квартиру в центрі (Куплю квартиру в центрі)
Куплю квартиру в центрі
Posterok Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Куплю в центрі Одеси квартиру


Куплю в центрі 3-4 кімнатну квартиру не вище 2 поверху, балкон обов'язково, а житловому стані. Тел.: 33-02-33

Пропонувати будь-які варіанти!
 
antonina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
а на березі цікавить?))) ми ось пригледіли квартиру в ЖК "Морська симфонія"
 
Zazhygalka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви розглядаєте новобудову тоді дивіться в ЖК SAN FRANCISCO Creative House, Київ, проспект Перемоги, 67, але з приводу другого поверху вам варто подумати, у великих містах вони рідко користуються попитом, особливо якщо поруч є дорога.
 
DmitriyKulyabeshko1 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Розглядаючи варіанти купівлі житла, я вирішила купити однокімнатну квартиру, оскільки варіант мене цілком влаштував. Близькість природних зон і відмінно налагоджена транспортна система, мене цілком влаштовує!
 
sserch Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Непоганий варіант у комплексі Морська симфонія. Добротно, багато в чому навіть краще ніж у центрі. Найголовніше - біля моря. Можна замовити в них планування, як хочеш. Усе сучасне, люксове, ну і ціни, звісно, не маленькі.
 
Iwanvolday Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми взагалі не замислювалися про те, коли купувати квартиру. Дивилися пропозиції на вторинному ринку і жали того раптом можливість з'явиться. Згоден, складно, звісно, зараз підходящі варіанти знайти, я практично щотижня намагаюся моніторити ситуацію, переглядаючи нові оголошення, сподіваючись, що трапиться вартісний варіант...
 
Jasper Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дізнайтеся цінову політику нерухомості в бажаному районі наприклад на порталі нерухомості mesto. ua і зіставте із сімейним бюджетом. Врахуйте те, що зазвичай чим ближче до центру міста, тим житло обійдеться дорожче. Віддалені від центру райони - дешевше.
 
Dina87 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Своя квартира це справа потрібна! Я ось теж все збираю на свій куток, але, звичайно ж, треба пристойну суму накопичити... За цінами можете ось самі подивитися там є дуже багато варіантів різноманітних, починаючи від 330 тисяч гривень, але там квартира невелика дуже, і закінчуючи десятками мільйонів, там уже є де розвернутися... У будь-якому разі все залежить також від розташування, у центрі ціни будуть найвищі.м
 
Komarow Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіткнулися наприкінці минулого року зі схожою ситуацією. Складність полягала в тому, що нас цікавила не взагалі квартира в Одесі, а абсолютно конкретний район (йдеться про "вторинку"). Ба більше, ми шукали квартиру через портал нерухомості mesto.uа на чітко визначеній вулиці, у певних будинках. У підсумку все таки попався такий варіант, коли ми вже й перестали сподіватися...
 
Gerachenko Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось теж усе збираю на свій куточок, але, звісно ж, треба пристойну суму накопичити.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Куплю квартиру в центрі (Куплю квартиру в центрі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: