Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Купівля котеджу...чи будівництво? (Купівля котеджу...чи будівництво?)
Купівля котеджу...чи будівництво?
Wester Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнював хтось вартість купівлі в Одесі котеджів із вартістю їхнього будівництва? Що вигідніше - перше чи друге?
 
Фонтан Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут усе залежить від того, що і якої площі ви хочете. Та й від району теж. Загалом тут багато чинників насправді.
 
Nasar Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
А я скажу категорично - зараз вигідно тільки купувати. Знаю це за кількома своїми знайомими, які добудовували свої вілли торік - на них це неабияк відгукнулося. А тепер зайдіть на odessa.od.olx.ua і відразу зрозумієте, що я маю рацію.
 
anetca Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам особисто не порівнювати не довелося, а мої знайомі розповідали. Що краще купувати ніж будувати. На сьогодні це дуже дорого, і щоб ваше будівництво не перетворилося на чорну діру, в яку будуть йти всі кошти, краще купити котедж під ключ. Можете самі подивитися тут вартість будинків у вашому місті.
 
Uuuu Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
А з тих, хто купував будинки в Одесі, де брали інформацію? До кого зверталися?
 
JuliaD Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що вигідніше буде купити вже готовий з усіма документами, ніж бігати в кожну інстанцію за підписи і викидати при цьому купу грошей і витрачаючи свій час! Я ось нещодавно сама над цим задумалася, почала шукати котеджі odessa.mesto.ua і для мене набагато простіше просто вже купити готовий, тим паче, що є ціни навіть більш-менш реальні!
 
ПаМпуля Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я за будівництво
 
Hasb Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не погодитися з вами...
 
Exiousle Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно розглядати кожен конкретний проєкт зокрема. У якомусь випадку вигідніше буде купити вже готове житло, а в якомусь побудувати самостійно. На вторинному ринку дещо інша ситуація. Тут найвигідніше буде шукати нерухомість від господарів або звертатися до агентств, таких як realty-odessa.ua, де і допоможуть не обдуривши, і комісію візьмуть невелику. Бо на вторинному ринку є ризик переплати або зовсім що нарветеся на шахраїв, рієлторів чи недобросовісних продавців.
 
Zazhygalka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
За ціною може і вигідніше купити готовий, але коли ви самі будуєте, це надійніше, я б так сказала, ви знаєте всю таємницю що і як робилося в будинку. Мати такий будиночок біля моря, але жити я все одно хочу в столиці в квартирі, навіть пригледіла собі квартирку в EINSTEIN Concept House Київ, вул. Златоустівська, 24А будинок добротний, високий і від центру недалеко.
 
Vetochka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір форумчани! У мене виникла думка купити самій НОРМАЛЬНУ побутівку (чоловік порадив обшиту профнастилом - огорожа буде такою самою) і після закінчення всіх будівельних робіт (будуємо дачу) залишити її в кутку ділянки під сарай (площа дає змогу), для господарських потреб. Звідси виникає питання - Чи в правильному напрямку йдуть мої думки, і чи не порадить хтось мені координати, де можна придбати цю споруду (Краще, напевно, навіть б/в у хорошому стані) за адекватну суму. Чи є у Вас інші пропозиції - із задоволенням їх вислухаю. Обмовлюся, що я в цій справі новачок і ЖІНКА, тому рада буду будь-якій пораді !!!!
 
medvd Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Vetochka, Хотів я побудувати собі побутівку на дачі з 20 футового контейнера. Дивився різні битовки і відгуки читав. Порадили мені горе фірму Будмастер. і ось побував я в офісі компанії Будмастер, яка знаходиться на Промисловій 8, враження залишилося незабутнє. Якщо ви скучили за совковим обслуговуванням (ну, пам'ятаєте продавців із кам'яними обличчями та брутальністю), то ось вони всі до Будмастера прибилися, судячи з усього. Про стандарти обслуговування тут не чули. Ні вони тобі проєкт презентують, а ти витягаєш із них елементарну інформацію про комплектацію, ціни та інше. За кілька годин я поспілкувався з кількома менеджерами, але повноцінної консультації не отримав жодної! Стоять з такими обличчями, ніби ти їм грошей винен о шостій ранку. Будмастер, Ви не монополіст, але!
Провели б своїм убогим менеджерам тренінг продажів, нехай дізнаються, як прийнято в 21 столітті спілкуватися з клієнтами! Чи повернуся я з грошима до них? Та нізащо. Торговки на ринку і то більш привітні, й інформативні, ніж їхні ущербні недопродажники. Не раджу навіть намагатися до них звертатися, упевнений у разі виникнення запитань або гарантійного випадку вас розвернуть і підіпнуть.
 
МихайлоКузнецовський Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий час доби. Прочитав хто що думає, думки явно розходяться. Особисто я думаю, що краще побудувати будинок, ніж купувати, оскільки в будинках для продажу мало хто використовує дорогі і якісні матеріали. Та й коли будується будинок, який ти сам спланував і знаєш, що де як влаштовано, набагато краще, ніж ви звикатимете до планування і схеми будинку купленого. Зараз планую будівництво власного будинку. Так само потрібна хороша охоронна сигналізація і якраз днями брат порадив ту, якою користується вже давно.
 
Narek444 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну ось я витратив уже майже 50 тисяч, терміново потрібні гроші, намагаюся продати хоча б за 35 тисяч
Звертайтеся якщо що, скину інфу в приват
 
Gerachenko Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Що краще купувати ніж будувати. На сьогодні це дуже дорого, і щоб ваше будівництво не перетворилося на чорну діру, в яку будуть йти всі кошти, краще купити котедж під ключ.
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Купівля котеджу...чи будівництво? (Купівля котеджу...чи будівництво?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: