Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Квартира від забудовника (Квартира від забудовника)
Квартира від забудовника
Царевишна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Добудовується будинок в Одесі і скоро буду від забудовника отримувати квартиру. Підкажіть, чи є нюанси під час приймання квартири, наприклад, як правильно подивитися квартиру, самостійно чи потрібно когось залучати? Чи підписувати акт приймання передачі без питань?
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви довіряєте забудовнику на всі сто відсотків, то можна і не дивлячись. Але я б перестрахувалася і оглянула кожен сантиметр квартири на предмет нерівностей.
 
Катманду Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна приймати і квартиру на дивлячись? Це ж будівельники і можуть зробити халтурно свою роботу. Обов'язково все дивитися.
 
Партизан Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
І я згоден, що потрібно дивитися і краще це робити з незалежними людьми, які розбираються в цьому питанні. Головне, щоб була правильна квадратура і під час будівництва не "вкрали" покладений метраж квартири в будинку, який будується в Одесі. Для цього замовляють дизайн проєкт квартир. Ще вам буде корисно прочитати ось таку статтю: як правильно прийняти квартиру від забудовника
 
Одеський форум » НЕРУХОМІСТЬ ОДЕСИ » Куплю - Купівля квартир, офісів, будинків, ділянок в Одесі » Квартира від забудовника (Квартира від забудовника)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: