Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Форум рибалок » Де в Одесі можна порибалити (Де в Одесі можна порибалити)
Де в Одесі можна порибалити
victor Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Де в Одесі можна порибалити
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Хаджибеївський лиман! Водиться пеленгас, непогана, смачна і дурна риба... Також водиться все, чого тільки можна побажати і зловити.
 
rubak07777 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
є відмінний варіант ! хто хоче добре відпочити і набратися позитивних вражень від риболовлі телефонуйте! !є де заночувати "люкси, напівлюкси, прості будиночки прямо на березі водойми!!! Б-Дністровський район! добре ловиться карась, проскакує КОРОП! 0638952949 і 0974072841
 
Dominik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
За Мисом є місця.
 
zoloto889 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
На лимані подобається риболовля
 
ВікторПонам Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми з друзями на Гребний канал вибираємося за карасями. Один мінус - можна добряче промокнути, без спецодягу їхати не варто.
 
Антоніна Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене чоловік на Гребному каналі практично "прописався". Тільки захоплення таке мало здоров'я не коштувало. Ноги промочив, застудився - потім цілий місяць його лікувала. Ну, а як одужав - так знову за своє - на риболовлю. Довелося тут чоботи йому спеціальні рибальські підбирати, щоб ноги були постійно в теплі й не намокали. Сподіваюся, тепер із риболовлі тільки улов у дім нестиме, а не застуду.
 
Sonya5741 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Були на риболовлі на Турунчуку. Дуже сподобалося. Зловили сомиків, приблизно 15 кг. Нас супроводжував і підказував яку краще застосувати приманку, наживку тощо. Петя. Ловили з човна. Безліч позитивних емоцій, чудово провели час і наловили риби. Якщо комусь цікаво можу дати номер: 098-813-22-13
 
Ksenya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
А скільки там зараз коштує порибалити?
 
Порох Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Та це не біда, який рибалка не застуджувався )). То баби дуже багато цьому значення надають і багато про це говорити люблять. А спецодяг краще купити все-таки, я брав торік у prostil.com.ual. Хороша якість і середня вартість. За рік тільки раз захворів, для мене це мало, зазвичай, три хворію.
 
Наймиліша Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік найчастіше рибалить на Дністрі та Хаджибеї. Привозить коропа, пеленгаса, карася - дуже смачна рибка).
 
Slemiosse Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой хлопці, спасибі! Кілька місць реально не знав, потрібно буде спробувати. Я зазвичай мешкаю на каналі Гребному, там непогане місце і кльов є, піде) Ось придбав собі цікаву приманку, так звану лакі джон - fishmart.com.ua збираюся поїхати випробувати на лимані. Відгуки про неї хороші, а я ніколи нею не користувався, не добре. Всім удачі)
 
kamenskkamensk Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Щойно потеплішає нормально, треба їхати
 
Єгореч Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже потепліло - можна їхати))
Я з березня на риболовлі - зимову не люблю, а ось навесні, влітку, восени майже кожні вихідні буваю.
Зараз нову вудку вибираю, що взяти до півтораторашки? Сина хочу долучити.
 
Vendi Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком дуже любимо як риболовлю так і грибне полювання. Кожну весну і осінь проводимо в Закрпатті. На Дністер їздили і на Дунай, що там і там рибалка хороша. Так про те що ноги себе в теплі тримати теж погоджуся, дуже часто після таких поїздок носом шморгаю, особливо навесні, так що одяг і взуття купую якісне, беру на ark.in.ua Якість у них дуже хороша та й ціни не кусаються, в минулому році прикупили берци і новий камуфляж...
 
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Форум рибалок » Де в Одесі можна порибалити (Де в Одесі можна порибалити)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: