Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки (Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки)
Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки
9Жанна9 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки 


Форумчанки, що ви можете сказати про гінеколога з ЖК №3 Гарбузенко Наталію Дмитрівну, може, хтось лікувався в неї або стояв на обліку у зв'язку з вагітністю, поділіться своїми відгуками. Мені її рекомендують, як дуже тямущого гінеколога.
 
леночкаа Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи! Прекрасний лікар, уважна, огляд відбувається делікатно, для мене це дуже важливо. Якщо необхідне лікування, консультація, завжди отримую 100% результат!
 
Каміла145 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз на прийом до Наталії Дмитрівни потрапила абсолютно випадково, у мене сильно розболівся низ живота, і я шукала кваліфікованого лікаря. За рекомендацією подруги вирішила сходити і була дуже приємно здивована не тільки високою кваліфікацією лікарки, а й умінням чітко і швидко поставити діагноз і підібрати лікування.
 
Fanyaa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
До Наталії Дмитрівни ходжу регулярно! Це найкращий лікар з усіх, до яких я зверталася. Вона професіонал у своїй справі, з нею немає жодного сорому. Ніколи не призначить зайвого, все тільки за фактом. Грамотний і дбайливий огляд, уважний анамнез. Зацікавлена в допомозі вам! Усе знає, про що не запитай. Рекомендую всім цього фахівця!
 
Irinka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго мучили болі внизу живота, ніхто не міг поставити правильний діагноз три роки. Пройшла багатьох гінекологів Одеси, тільки завдяки Гарбузенко Н.Д. почала лікування від того захворювання, що є насправді.
 
Аліса49 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Наталії Дмитрівни вже кілька років, завжди уважна і делікатна. Дуже грамотний фахівець. Завдяки їй вирішилися деякі питання щодо жіночого здоров'я. Рекомендую, однозначно!
 
Євпраксія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Була нещодавно у Гарбузенка Н.Д. Мені дуже сподобався цей лікар. В іншій клініці мене залякали, що не можу мати дітей, і взагалі все погано. Прийшла до неї, щоб проконсультуватися ще з одним лікарем, і вона сказала: сміливо можете планувати! Спасибі їй величезне за позитивний настрій і грамотну оцінку ситуації. Вона спирається на результати аналізів і загальну картину, а не на гроші, які можна викачати з "клієнта".
 
Алексія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Планувала вагітність, не виходило довго, за допомогою Наталії Дмитрівни синові 2 роки вже. Під час призначення препаратів завжди уточнить про можливість або небажаність використання аналогів. Не тільки лікує, а й налаштовує на позитивний лад! Раджу!
 
анжеліна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна мій лікуючий лікар. Я просто в захваті. Спостерігалася у неї у свою першу вагітність і в думках не було ходити до іншого лікаря. От би всім бути такими ввічливими і грамотними фахівцями. І вислухає уважно, і лікування правильне призначить. Зараз плануємо другу дитину. Наталія Дмитрівна прописала курс лікування. Я довіряю тільки їй і вірю, що у нас все вийде.
 
Лучик Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна - чудовий лікар! З першого прийому я зрозуміла, що тепер тільки до неї. Жодних зайвих пігулок, аналізів (що мені попризначали в інших клініках), на всі запитання докладно відповіла. Вселила надію, що все можна вирішити. Раніше я від гінекологів виходила з тривогою, а цього разу - в прекрасному настрої.
 
Воронкова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть як можна проконсультуватися з Наталією Дмитрівною?
 
Fanyaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932, приймає Наталія Дмитрівна в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67.
 
Ds24 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
У Наталії Дмитрівни я лікуюся не перший рік. Як фахівця своєї справи оцінюю на високому рівні! Як людина дуже уважна і добродушна! Нарешті я почала жити повноцінним життям. За менопаузи та її симптомів Наталія Дмитрівна призначила ефективну ЗГТ. Дуже їй вдячна!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки (Гарбузенко Наталія Дмитрівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: