Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Здоров'я в Одесі » Як зміцнити імунітет? (Як зміцнити імунітет?)
Як зміцнити імунітет?
Mallinka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
У зв'язку з подіями, що відбуваються, шукаю всі способи як можна зміцнити імунітет, щоб організм краще боровся з вірусами. Знаю що дуже допомагають прогулянки на свіжому повітрі, шкода що ми зараз обмежені в цьому плані. Ще почала приймати вітамінно-мінеральний комплекс, щоб
підтримати організм у весняний час. Намагаюся робити зарядку вранці і їсти здорову їжу. 
Ще тут знайшла інформацію, що потрібно робити для зміцнення імунітету. А ви що робите для 
цього?
 
PauloKoelio Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Займатися імунітетом потрібно цілий рік, а не тільки в період загострення грипу та вірусів. Для цього потрібно вести здоровий спосіб життя, не курити, не вживати алкоголь і займатися спортом, а також правильно харчуватися.
 
Пушинка Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми щороку їздимо на море, це теж дуже зміцнює імунітет, особливо дитячий, також регулярно відвідуємо басейн, навіть холодної пори року, і лазню. А зараз почали загартовуватися всією сім'єю.
 
LadySnov Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми широко користуємося рослинними імуностимуляторами в період загострення застуд. Завжди роблю настоянку з прополісу, заготовляю восени шипшину, потім варю з нею чай. Обов'язково їмо цибулю й часник, багато фруктів багатих на вітамін С, також імбир.
 
Xilinsa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я правильно харчуюся і приймаю вітаміни
 
Markelov Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це дуже важливо вчасно пропити вітаміни, щоб заповнити всі потреби організму і посилити імунітет.
 
Fenrizshura Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе правильно, потрібно спочатку вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, ретельно складати свій раціон, побільше бувати на свіжому повітрі та займатися спортом. Але і прийом вітамінів і біодобавок теж дуже важливий, тому що не всі корисні речовини ми можемо отримати з їжі в потрібній кількості. Я, наприклад, зараз приймаю Омега-3, ці жирні кислоти з риби дикого вилову з Ісландії дуже корисні для оздоровлення всього організму загалом і теж допомагають зміцнити імунітет.
 
Hrana Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Омега не поганий варіант
 
Ininelill Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Може й так, але все ж таки краще, коли комплекс вітамінів, так не тільки імунітет поліпшите, а й усе ваше самопочуття піде вгору!)))
 
Donella Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі, і пробіотик ще добре підвищує імунітет
 
Vlad Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Donella ()
До речі, і пробіотик ще добре підвищує імунітет
А пробіотик тут до чого?
 
Donella Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Vlad ()
А пробіотик тут до чого?
Якраз при тому, що робота організму взагалі напряму залежить від роботи нашого кишківника. А пробіотик покращує якість роботи, тоді й сил більше, енергії, зовнішній вигляд шкіри покращується, навіть краще росте волосся і нігті...
 
Vlad Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ого, я цього не знав. А пробіотик як потрібно пити?
 
Donella Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Є різні, кожен потрібно за інструкцією приймати. Я особисто беру такий, щоб раз на день випити, і більше не думати про нього.
 
Vlad Повідомлення # 15
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво ось такий, щоб раз на добу і не думати вже про нього. А скільки за часом його потрібно приймати?
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Здоров'я в Одесі » Як зміцнити імунітет? (Як зміцнити імунітет?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: