Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса Слобідка
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 231
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса Слобідка


Усім здрастуйте, мені потрібен хірург із пластичних операцій. Потрібні рекомендації, як змінити форму носа. Порекомендуйте контактні дані найкращого фахівця, використовуючи досвід, а також відгуки близьких знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 188
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті мені не вдалося знайти хорошого хірурга пластичного. У тому разі, якщо люди порекомендують, з радістю звернуся
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна з Вами не погодитися, зустрічала тямущого лікаря Бадіона Сергія Юрійовича, який 100% найкращий у цій професії і до нього можна звертатися без страху за своє самопочуття.
 
іррма Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Бадіон С.Ю. - приголомшливий пластичний хірург! Робила операцію маммопластику. Сказати, що я задоволена? Я в захваті! Сергій Юрійович - хірург від Бога, робота була складна і довга, але зробили все дуже круто!
 
юджі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію ринопластика. Дуже рекомендую фахівця. Я просто щаслива! Сергій Юрійович - просто супер лікар, все чітко, швидко і по справі!
 
55Charlie Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробив ліпосакцію ідеально - чудовий хірург з пластики. Сказати, що я задоволена? Я в захваті! Сергій Юрійович - просто супер лікар. Милуюся тепер прекрасним результатом!
 
Андреа Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращого за хірурга Бадіона в Одесі немає! Завдяки його майстерності, професіоналізму я не тільки поліпшила зовнішність, а й стала виглядати набагато молодшою. Дуже вдячна за таку ідеальну роботу!
 
Кіма Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Працює в клініці пластичної хірургії "Patlazhan Clinic" Фонтанська дорога, 91, телефон 0939841525
 
Gaa14 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Бадіон Сергій Юрійович - найкращий лікар у місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до розумного лікаря в місті.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: