Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Опалення
Natali38 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Автономне опалення, за і проти?
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми свого часу, під час будівництва свого приватного будинку, проводили підрахунки і виявилося, що купівля та монтаж автономного опалення окуповується приблизно за 2 роки, причому це з урахуванням амортизації устаткування, щоправда, нам для таких результатів довелося від самого початку його проєктувати з урахуванням таких ось гідравлічних розділювачів, які на початку підвищують ціну проєкту, але згодом продовжують час його роботи....
 
Natali38 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі) буду знати.Просто зараз самі утеплюємося зовні, навіть взяли будівельні риштування напрокат budprokat.kiev.ua, а то на 2-му поверху не підібратися .А ось всередині з опаленням ще думаємо...
 
Metr Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть - скільки нині коштує буржуйка? Хочу на дачу поставити, вибираю, що краще.
 
OksanaG Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
головне встановити хороший котел, тоді буде і тепло, і економно
 
1Віктор Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Для ефективного опалення потрібен не тільки хороший котел, а й хороші радіатори, які передають тепло від котла в опалювальні приміщення, я собі встановив алюмінієві радіатори Global, пройшло вже кілька років, і я не шкодую, що зробив такий вибір, адже вони мають чудову теплопередачу і дизайн. Купував радіатори Global в офіційного дилера в інтернет магазині. Виробник надав гарантію на радіатори 10 років, тому що впевнений у їхній якості.
 
sergeykitov Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
замість котлів можна спробувати ще електричні конвектори
 
profidp Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
та з нинішніми цінами на газ, котел точно не завадять.
 
Vladim1r Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком із вами згодна. Ціни зараз звичайно космічні. Теж думаємо поставити собі котел, тільки от не знаю якої фірми. Поки зупинилися на цій enersun.com читала за відгуками що фірма хороша, великий асортимент вибору. Ще думаю може лампочки всі в квартирі поміняти на світлодіодні. Тільки от не знаю, чи правда, що з їхньою допомогою можна економити?
 
Sava Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім. Придбали будинок у місті в убитому стані, ремонт зараз робимо. Потрібно міняти всю опалювальну систему. Оскільки газ дорожчає, вирішили поставити твердопаливний котел. Мені порадили подивитися модельний ряд ProTech українського виробництва. Чесно кажучи, не дуже в котлах розуміюся, різницю бачу тільки в ціні. Який із котлів порадите для будинку 120 квадратів?
 
DmitriyKulyabeshko11 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Та заїдете просто в radimaxua.com

 . Там цих радіаторів повнісінько, при цьому це не єдине, що можна використовувати для опалення приміщення. Зараз є і більш просунуті методи.
 
Lisa5 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже давно прикупила звичайну газову колонку rixton.com.ua. Порівняно з сусідами, я плачу в 4-5 разів менше грошей за опалення, крім того відключаю колонку, коли мене немає вдома. Тож економія взагалі неймовірна! Ну і вдома завжди настільки тепло, наскільки мені цього хочеться
 
Кант Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас раніше стояло газове обладнання, після подорожчання газу довелося кардинально міняти систему. Встановив Твердопаливний котел VIADRUS U22 D 6 + облицювання, площа обігріву 330 кв. м, але на всю потужність ми його не використовуємо, тому що площа будинку у нас удвічі менша.
 
Vlad Повідомлення # 14
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
у нас електричне своє, і ми задоволені, що його поставили
 
Zahar Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тільки за, але у квартирі таке не зробиш.
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: