Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
ЖК "Набережний Квартал"
Alleks Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь знає, на Жаботинського щось будують, там обгородили і навішали плакатів - Набережний Квартал, ніби як житловий будинок.  Що за будівництво і хто будує?
 
Lion Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Будують будинок на 22 поверхи, ми вже забронювали 1 кімнатну - 41 кв. метр., парковка на нульовому, дитячий майданчик, є розстрочка платежу. Умови вигідні.
 
Inna1 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно треба в цьому місці порядок навести й упорядкувати. Місто потрібно обов'язково розширювати, а не будувати в центрі в історичних місцях або на трасі здоров'я.
Скільки вони хочуть за кв. метр?
 
Lion Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість метра - 10 900 грн, прив'язка виключно до гривні, повторюся - є розстрочка платежу.
 
PetrMalinov Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Живу в сусідньому будинку, з грудня почали будувати, розрили котлован, усе обнесли парканом, у сусідньому сквері прибрали. Поруч їхній офіс з продажу, вже встиг до них навідатися.

Забудовник - компанія DCG, стійки по всій країні - Харкові, Дніпрі, Вінниці, Києві, Черкасах, багато будинків уже здано в експлуатацію.
 
AntonS Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, у них продажі йдуть повним ходом, ціна зараз з найадекватніших в Одесі. 
Вартості квартир від 10499 до кінця грудня
і від 11990 із січня. Особисто я вважаю, що нерухомість - це найкраще вкладення грошей, особливо з такою ситуацією в країні.
 
Mira Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Те ж цікавлюся цим питанням, а де можна подивитися планування квартир і які метражі там планують?
 
Larin Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішив пошукати більше, ось натрапив на репортаж про одеський Набережний Квартал 
Від себе додам, що там раніше був пустир, там навіть машини не їздили, тепер хоча б наведуть чистоту і все приведуть до ладу, налагодять інфраструктуру. Я за.
 
AntonS Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю все планування є в них на сайті - http://nkv.od.ua/, 
Основні розміри - 1 кімнатна - 41, двокімнатна - 59, трикімнатна - 90 квадратних метри Загальний план поверху
 
Egor Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую щодо благоустрою, от би ще було б нормальне освітлення в темний час, а то стовпи старі стоять, і сквер упорядкувати, поставити лавочки. А є розстрочка, можна детальніше, на скільки місяців дають?
 
Nelli Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю як зараз, але ми спілкувалися з ними ще до НР - умови такі: 50% перший внесок і по 5 % на 10 місяців, упринципі дають на тривалий час.
 
Mira Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Поки що в місті найнормальніша ціна. Ми забронювали поки що, взяли копію договору - вивчаємо.
 
Karina Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви можете про будівництво розповісти, як там зараз усе просувається? Я ніде не можу знайти фотографій. У мене співробітниця начебто там квартиру купила, але щось ніякої інформації не говорить)))
 
Фонтан Повідомлення # 14
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ніхто не стикався з ремонтом у новобудові, кого краще наймати?  Якраз займаємося цим питанням і розглядаємо цей варіант, оскільки своїми силами нічого путнього не зробимо!
 
Alleks Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що варто пошукати одеську фірму, щось із місцевих
 
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: