Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Остеопат Жак Тома Одеса відгуки (Остеопат Жак Тома Одеса відгуки)
Остеопат Жак Тома Одеса відгуки
Монгол Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат Жак Тома Одеса відгуки


Привіт! Хто з форумчан потрапляв до французького фахівця, остеопата, вертебролога, доктора медичних наук, мануального терапевта Жака Тома?

Хочу, щоб Ви розуміли, ставлю це питання не просто так, потрапив до цього фахівця на прийом, з 20 хвилин 15 говорили через перекладачку, яка, мабуть, не знайома з медичною термінологією, і явно плуталася під час перекладу, плюс 5-хвилинний прийом мені явно не допоміг. За прийом заплатив 1000 гривень. Відчуваю що щось тут не так...
 
ПрекЕлена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно відчуваєте. Жоден справжній мануальний терапевт так не працює. Цей фахівець дурка для багатих і заможних людей. У мене навіть у них був конфлікт.
Я прийшла один раз, сеанс дійсно був не довгий, ну до 10 хвилин, мені сказали, що все закінчили, якщо Вам легше не стане, то приходьте ще. Легше не стало, я прийшла ще 2 рази. Навіть ще після цих двох разів мені легше не стало. Я почекала тиждень і приїхала до них розбиратися, а вони мені відповіли, що чека у мене немає, тому я нічого не доведу і вони мені нічого не винні. Я просто афігела!
Чеки вони дають, як потім дізналася моя знайома, тільки на вимогу. Тож якщо Ви туди ще підете, то вимагайте хоча б чек, а краще не ходіть!
 
Монгол Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, я так і зрозумів. Думав чим дорожче, тим краще. Треба шукати іншого фахівця, а то болі замучили.
 
Машуля Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж прийшла до нього двічі, зрозуміла що це лохотрон і знайшла іншого фахівця.
Взагалі-то я його не розумію, у мене була справжня проблема, запаморочення і непритомність, то якого діла він мене взагалі взяв?! Я розумію так, якщо ти не можеш вилікувати, не берися! А тут і грошей здер і не допоміг. Добре, що знайомі порадили нормального фахівця, який розв'язав мої проблеми, та не за один сеанс, лікував курсом із 10 сеансів, тож зате є.
 
Монгол Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, що за фахівець Вам допоміг і скільки у нього коштує прийом?
 
Машуля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович. Молодий фахівець, до 30 років. Приймає у себе вдома, за адресою Богдана Хмельницького, здається 49 номер. Прийом у нього коштує 200 гривень, 40-45 займає масаж і мануальна терапія, лікування через день 10 сеансів. На відміну від Жака Тома бере людей тільки з діагнозом, що треба робити МРТ або КТ. Його телефони: 048-7010704, 050-9935792, 067-7844314, 063-4877825
 
Монгол Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Це і правильно, а то яке лікування може бути без діагнозу і знання реальної картини? Вірити комусь на слово?
Дякую. Звернуся до Владислава
 
Ludmilo4ka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Жака Тома на 3-х сеансах. Результату нуль. Не рекомендую. Гроші, за 3 сеанси 3000 гривень, просто на вітер.
 
Маришааа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до нього до Жака Тома начитавшись рекламних статей, думала справді допомагає. Довго були проблеми з шиєю, сподівалася допоможе. Пройшла 3 сеанси. Результату ніякого. Відгуки про нього вище показують, що я не одна така. Шахрай, а не лікар. Розводять на гроші.
 
Монгол Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Адміни, можете закривати тему. Питання зрозуміле.

Машуля, Дякую Вам за рекомендацію фахівця, Владиславом задоволений.

Усім, хто залишив свої відгуки, велике спасибі за участь у темі, не ведіться на хорошу рекламу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Остеопат Жак Тома Одеса відгуки (Остеопат Жак Тома Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: