Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки (Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки)
Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки
Olenka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки


Форумчани, підкажіть будь ласка, кажуть, є на Таїрова мануальний терапевт - тренер з карате Метешкін Юрій Валентинович. Які відгуки про нього? Як до нього потрапити? Номер телефону та адреса теж цікавить.
Усім заздалегідь дякую за відповіді та відгуки!
 
Dmitriii Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте, дівчино, але мануальний терапевт - це лікар, фахівець із медичною освітою, а не тренер із карате! Ви взагалі розумієте абсурд? Він сьогодні мануальний терапевт, завтра тренер, а взагалі двірник із сусіднього двору, який у вільний час вишиває!

Не ставтеся хоч Ви халатно до свого здоров'я, підіть до нормального фахівця, з медичною освітою та знаннями, а не до коекакеру, сенсею і тренеру. Здоров'ям на рівному місці не ризикують!
 
Adda Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, Дмитре, як же Ви маєте рацію! Потрапила я до Метешкіна Юрія Валентиновича 4 місяці тому, був біль у спині, подруга до нього підвела. Він сказав, що щось кудись треба вставити, і коли я лягля, як вдарив мене по спині, що мені аж зле стало і голова запаморочилася! Як він потім сказав, був зсув назад, який він вправив, але після цього вправляння мені важко дихати, і я не можу ні нагнутися, ні випростатися.
Як виявилося, він мені зламав ребро і зробив сильне розтягнення м'язове! Дуже не рекомендую до нього звертатися, а то як мені доведеться Вам лікуватися ще й у неврологів.
 
Vova23 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Панове, 6 місяців були проблеми зі спиною, а точніше болі в поперековому відділі, ось якраз йому порадили цього "фахівця", приїхав за попереднім записом на прийом і Юрій Валентинович шляхом незрозумілих і дуже болісних маніпуляцій довів мій поперек до такого стану, що знадобилося втручання невропатолога, я не знаю, чи був це сеанс мануальної терапії, чи тренування бойових мистецтв, але я до сьогодні не можу нормально рухатися, бо тривожить божевільний біль.
 
IrinaPet Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
2 роки тому я потрапила на лікування до Юрія Валентиновича Метешкіна, мені після його лікування стало ще гірше, рухатися нормально не могла. Як вище люди писали, у мене було теж лікування у неврологів і майже безрезультатно. Зверталася ще до трьох мануальних терапевтів, але ніхто не міг допомогти, поки не потрапила до одного мануальщика, який мене вилікував і сказав, щоб я ніколи не ходила до фахівців, які приймають без знімків, так як вони часто шкодять, а не лікують, що зі мною і було.
Матешкіна дуже не рекомендую, якби не інший мануальний терапевт, я б уже напевно не могла ходити.
 
Vova23 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, якщо не складно координати цього фахівця, хочу звернутися
 
IrinaPet Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Звати Забранський Владислав Володимирович, раніше працював у 10-ій лікарні, зараз у нього приватна практика, приймає вдома вулиця Богдана Хмельницького. У нього щільний запис, важко потрапити. Треба мати знімки МРТ. Прийом коштував 400 гривень. Робить і масаж, і мануальну терапію. Його телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
Vova23 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, потрапив до Владислава, вилікував мене, за що я йому дуже вдячний, дуже рекомендую, тому що після всіх цих псевдомануальщиків, особливо Мєтєшкіна я вже майже втратив надію...
 
IrinaPet Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Нема за що. Рада була Вам допомогти й підказати.
 
Olenka Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала всі відгуки про Матешкіна, зрозуміла, що не хочу до нього йти. Подивилася рекомендації про Забранського Владислава і пішла до нього на лікування. Лікує дійсно добре, приймає тільки зі знімками. Пройшла курс лікування з 10-ти сеансів масажу і мануальної терапії. Результат чудовий. У мене нічого не болить і я себе чудово почуваю.
Дякую всім за відгуки й особливо за рекомендацію Владислава. А якщо потрібен дитячий спеціаліст звертайтеся до Терземан Ірини 0950992618, теж руки золоті, що стосується дітей.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки (Метешкін Юрій Валентинович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: