Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування сухості волосся в Одесі
Ярана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування сухості волосся в Одесі
 


Добрий вечір! Я чула про Detox System від Philip Martin's і як вона діє на сухість волосся. Хто-небудь уже пробував цю систему? Чи варто її використовувати і які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали?
 
Фотина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для сухого волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся, пасма стають легшими й об'ємнішими.
 
Хеонія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую слова попереднього користувача. Detox System дійсно допомагає боротися з мінеральними опадами, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Завдяки цій системі колір пасом не тьмяніє, воно стає менш жорстким і ламким.
 
Федора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користуюся Detox System від Philip Martin's і дуже задоволена результатом. Частинки токсичних забруднень затримуються в кутикулі й можуть руйнувати кератин, тому волосся стає пористим і сухим. Детокс-система вирішує цю проблему на відмінно.
 
Таяна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця система також добре очищає шкіру голови, видаляє ороговілі частинки і надлишки себума, що теж корисно для здоров'я волосся. Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці.
 
Милиця Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з вами! FAVORI - чудовий салон. Там дійсно знають, як правильно використовувати Detox System від Philip Martin's.
 
Маїна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У FAVORI я теж робила процедуру Detox System і волосся після неї буквально ожило. Воно стало м'якшим і сильнішим, перестало бути сухим. Рекомендую!
 
Лукія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене фарбоване волосся, і після Detox System колір став яскравішим, а волосся блискучим і об'ємним. Чудова процедура, особливо після зими, коли волосся потребує додаткового догляду.
 
Ефімія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс-система допомагає позбутися токсинів і повернути волоссю природний вигляд. Я помітила, що після цієї процедури волосся стало менше випадати і сіктися. Робила в салоні FAVORI і залишилася дуже задоволена.
 
андрона Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, а як можна записатися в салон FAVORI? Хочу спробувати цю систему, чула багато хорошого.
 
Федора Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Їхній контактний телефон - 0965172928. Рекомендую записатися заздалегідь, оскільки у них часто буває багато клієнтів.
 
Ікра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, і це справді ефективний засіб для волосся. Волосся очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд.
 
Агапа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Після процедури в FAVORI волосся стало сильним і перестало ламатися. Відмінний засіб, дякую форумчанам за рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: