Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Прибрати ламкість волосся в Одесі
romantic_girl Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Прибрати ламкість волосся в Одесі
 


Привіт, форумчани! У мене виникло питання про систему Detox System від Philip Martin's. Я чула, що вона допомагає позбутися ламкості волосся. Хто-небудь пробував цю систему? Як вона діє на ламкість волосся? Чи варто користуватися цією системою? Які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали?
 
MiaРи Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
romantic_girl, перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для ламкого волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся. Пасма стають більш легкими та об'ємними. Рекомендую!
 
ONLY Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна! Detox System від Philip Martin's бореться з такими проблемами волосся як мінеральні опади, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Через них тьмяніє колір пасом, вони стають жорсткими і ламкими. Після процедури волосся має набагато кращий вигляд.
 
ELENAА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це дійсно так. Частинки токсичних забруднень затримуються в кутикулі і можуть руйнувати кератин, тому волосся стає пористим, січеться, ламається і випадає. Detox System від Philip Martin's відмінно справляється з цими проблемами. Волосся після процедури просто чудове!
 
Limonka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до попередніх відгуків. Detox System від Philip Martin's також добре очищає шкіру голови: видаляє ороговілі частинки, надлишки себума, що теж добре для здоров'я волосся. Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці.
 
Olga_12 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
І я теж роблю Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся стає блискучим і об'ємним. Плюс до цього, воно менше ламається і має набагато здоровіший вигляд. Дуже рекомендую!
 
Alexandraааа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's дійсно варта своїх грошей. Волосся стає легким і повітряним, з'являється блиск і об'єм. Результати просто приголомшливі, робила процедуру в салоні FAVORI.
 
Cat_herine Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з вами! Після Detox System від Philip Martin's волосся стає менш ламким і набагато здоровішим. Воно також має чудовий вигляд на фотографіях, помітила, що пасма стали більш живими. Салон FAVORI мені теж дуже подобається.
 
Maria_Ц Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все вищесказане! Detox System від Philip Martin's допомагає позбутися всіх забруднень і мінеральних опадів. Волосся має набагато кращий вигляд, і ламкість значно зменшується. Робила процедуру в FAVORI і залишилася дуже задоволена.
 
Anna70 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, як можна записатися в салон FAVORI? Хочу теж спробувати цю систему для свого волосся.
 
ELENAА Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису в салон FAVORI потрібно зателефонувати за номером 0965172928. Салон знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Удачі!
 
Chilly Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Це дійсно ефективний засіб для волосся. Після процедури волосся очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд. Стало сильним і перестало випадати та ламатися.
 
Piffy Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI - чудова процедура. Волосся стає блискучим і здоровим. Пішла ламкість, і волосся перестало сіктися. Результатом дуже задоволена!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: