Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Прискорити ріст волосся на голові в Одесі
girl Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Прискорити ріст волосся на голові в Одесі
 


Здраствуйте! Хотіла б дізнатися ваші відгуки про Detox System від Philip Martin's. Давно шукаю засіб, який допоможе зміцнити і відновити волосся. Які у вас результати? Чи варто користуватися цією системою? Заздалегідь дякую!
 
Tilestra Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення та зміцнення волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся, пасма стають легшими й об'ємнішими. Дуже рекомендую!
 
Malenkaya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попереднім відгуком. Detox System від Philip Martin's дійсно бореться з мінеральними опадами, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Через них тьмяніє колір пасом, вони стають жорсткими. Після процедури волосся має набагато кращий і здоровіший вигляд.
 
Sandra20 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця система просто знахідка для мого волосся. Detox System від Philip Martin's очищає волосся від найдрібніших частинок токсичних атмосферних забруднень. Ці частинки затримуються в кутикулі і можуть руйнувати кератин, тому волосся стає пористим, січеться і випадає. Після процедури волосся стало гладким і блискучим.
 
ShOCOLATKA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я роблю цю процедуру в салоні FAVORI. Detox System від Philip Martin's добре очищає шкіру голови: видаляє ороговілі частинки, надлишки себума, що теж добре для здоров'я волосся. Моє волосся після цього як новеньке, об'ємне й легке. Дуже рекомендую!
 
Yolka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Detox System від Philip Martin's допомагає позбутися проблем, пов'язаних з мінеральними опадами і забрудненнями. Волосся стає м'яким і шовковистим. До того ж, помітила, що воно перестало випадати. Раджу всім спробувати цю систему.
 
Nepocornaya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Це просто порятунок для мого волосся! Detox System від Philip Martin's усуває всі забруднення і робить волосся більш здоровим. Я теж роблю цю процедуру в салоні FAVORI, у них дійсно чудові фахівці. Після процедури волосся має шикарний вигляд.
 
Sandra Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's виявилася найкращою серед усіх засобів, які я пробувала. Вона дійсно допомагає боротися із забрудненнями та мінеральними опадами. Волосся стає блискучим і сильним. Процедуру роблю в салоні FAVORI, і результат завжди на висоті.
 
Mini_Cherry Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, це найкраще, що я пробувала! Detox System від Philip Martin's повернула моєму волоссю здоровий вигляд. Пасма стали більш об'ємними, легкими і блискучими. До того ж, процедура добре очищає шкіру голови. Дуже задоволена результатом.
 
Talys Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's допомогла мені позбутися багатьох проблем із волоссям. Найдрібніші частинки токсичних атмосферних забруднень більше не руйнують моє волосся. Пасма стали гладкими, сильними та блискучими. Робила процедуру в салоні FAVORI, дуже задоволена.
 
ДеВо4кА Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна записатися в салон FAVORI? Хочу спробувати цю процедуру.
 
Yolka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Рекомендую записатися заздалегідь, оскільки у них часто багато клієнтів.
 
koweчка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся тепер має набагато кращий вигляд: блищить, стало міцним і перестало випадати.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: