Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збільшити ріст волосся у жінок в Одесі
Мирослава26 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Збільшити ріст волосся у жінок в Одесі
 


Вітаю! Хто-небудь користувався Detox System від Philip Martin's? Чи варто цією системою користуватися і які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали? Хочу почути ваші думки, перш ніж зважитися на цю процедуру. Дякую!
 
xLoran Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мирослава26, на мій погляд Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення і зміцнення волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся. Пасма стають більш легкими та об'ємними. Дуже рекомендую!
 
ratusca Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Detox System від Philip Martin's дійсно бореться з такими проблемами волосся, як мінеральні опади, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Через них тьмяніє колір пасом, вони стають жорсткими. Ця система - справжній порятунок!
 
plesljud Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж спробувала Detox System від Philip Martin's. Вона видаляє найдрібніші частинки токсичних атмосферних забруднень, які затримуються в кутикулі й можуть руйнувати кератин. Завдяки цьому волосся перестає бути пористим, січеться і випадає менше. Чудова система!
 
OSYDISA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків. Detox System від Philip Martin's добре очищає шкіру голови: видаляє ороговілі частинки і надлишки себума, що теж добре для здоров'я волосся. Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці.
 
QUEENS Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками! Detox System від Philip Martin's надає волоссю блиск і об'єм. Я роблю цю процедуру в салоні FAVORI, і це дійсно допомагає. Моє волосся стало сильнішим і здоровішим.
 
Panterka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, це правда! Detox System від Philip Martin's справляється з проблемами забруднень, які не змиваються звичайними засобами. Моє волосся стало більш живим і блискучим. Дуже рекомендую спробувати!
 
OPPA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з відгуками! Detox System від Philip Martin's - найкращий засіб, який я пробувала. Волосся справді очищається і стає більш об'ємним. Дуже рада, що знайшла цю систему.
 
Oilo Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж пробувала Detox System від Philip Martin's і результат мене вразив! Волосся стало блискучим, м'яким і об'ємним. Процедура дійсно варта своїх грошей.
 
olly55 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, як можна записатися в салон FAVORI?
 
Ninelка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
olly55, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Записуйся, не пошкодуєш!
 
mimo Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Це дійсно ефективний засіб для волосся. Після процедури волосся очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд, стає сильним і перестає випадати. Дякую форумчанам за пораду!
 
TbuLuCyPu Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, і результат перевершив усі очікування. Волосся стало блискучим і живим. Дуже задоволена!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: