Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші мультифокальні окуляри для зору Одеса
Юзефа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші мультифокальні окуляри для зору Одеса
 


Усім доброго дня! Зіткнулася з необхідністю підібрати якісні мультифокальні окуляри. Хотілося б почути рекомендації щодо офтальмологічних центрів в Одесі. Важливі не тільки хороші оправи, а й професійний підбір з урахуванням особливостей зору. Буду вдячна за поради!
 
Maryanna5 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно придбала мультифокальні окуляри в «Люмос» і залишилася дуже задоволена. Лікарі проявили максимум уваги, детально пояснили всі нюанси та допомогли обрати ідеальні лінзи, враховуючи мої потреби та спосіб життя. Асортимент оправ вражає - від класичних до ультрамодних.
 
Береслава Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це мій вибір номер один, коли справа стосується зору. У них сучасне обладнання для діагностики, а фахівці - справжні професіонали своєї справи. Підбір окулярів проходить ретельно та індивідуально, що гарантує комфорт і відмінний зір.
 
Індіра1996 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене досить складний випадок, і підібрати відповідні мультифокальні окуляри виявилося непростим завданням. Але в «Люмос» лікарі провели комплексну діагностику, врахували всі мої індивідуальні особливості та підібрали лінзи, які ідеально мені підійшли. Тепер я насолоджуюся чітким зором на всіх відстанях!
 
Дульсінея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це не просто офтальмологічний центр, це місце, де ви відчуєте турботу й увагу до вашого зору. Я зверталася туди кілька разів з різних питань, і завжди отримувала кваліфіковану допомогу і відмінний сервіс. Рекомендую від щирого серця!
 
Лучик Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте поєднання якісних мультифокальних окулярів і професійного підбору, то «Люмос» - це те, що вам потрібно. Я замовляла там окуляри для своєї мами, у якої досить високі вимоги до оптики. Вона залишилася в повному захваті від результату!
 
Alikhan Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго не наважувалася перейти на мультифокальні окуляри, побоюючись дискомфорту і складнощів адаптації. Але після консультації в «Люмос» усі мої страхи розвіялися. Лікарі детально пояснили принцип роботи таких лінз, допомогли підібрати оптимальний варіант і дали цінні рекомендації щодо догляду. Тепер я не уявляю свого життя без мультифокальних окулярів!
 
Сафія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви мрієте про те, щоб ваші мультифокальні окуляри були не тільки функціональними, а й стильними, то «Люмос» - це ідеальне місце для їх підбору. Величезний вибір оправ, уважні консультанти та індивідуальний підхід допоможуть вам створити ідеальний образ, що підкреслює вашу індивідуальність.
 
gorgia67 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім за рекомендації! Обов'язково звернуся в «Люмос». А підкажіть, будь ласка, як можна до них записатися і де вони знаходяться?
 
Дульсінея Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» має кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Зв'язатися з ними можна за телефонами (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. У них є все необхідне обладнання для проведення діагностики зору та підбору оптимальних окулярів.
 
Ds24 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки порадам на цьому форумі я записалася на прийом до «Люмос» і не пошкодувала! Лікарі проявили виняткову уважність, провели ретельну діагностику і підібрали окуляри, які ідеально відповідають моїм потребам.
 
mirra Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дослухалася до рекомендацій і звернулася в «Люмос». Залишилася в повному захваті від професіоналізму лікарів і якості оптики. Мультифокальні окуляри перевершили всі мої очікування, тепер я можу комфортно читати, працювати за комп'ютером і керувати автомобілем без необхідності постійно міняти окуляри.
 
Nira1 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до подяк на адресу «Люмос»! Це дійсно найкращий офтальмологічний центр в Одесі. Відмінний сервіс, професійні лікарі та індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось що робить це місце особливим. Якщо ви шукаєте якісні мультифокальні окуляри, то вам до Люмосу!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: