Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки окуляри з підтримкою акомодації Одеса
ФомаІванов Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки окуляри з підтримкою акомодації Одеса
 


Друзі, добрий день! Потрібна допомога у виборі якісних окулярів з підтримкою акомодації. Хочу звернутися в офтальмологічний центр в Одесі, але зовсім не знаю, куди краще піти. Цікавить місце з гарною якістю оптики і професійним підбором. Чи є у них діагностика зору на місці? Дуже буду вдячна за рекомендації!
 
Еузебіо Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую офтальмологічний центр «Люмос»! Це найкраще місце, куди можна звернутися за якісними окулярами. Сам був там нещодавно, і з першого кроку до цього центру відчув, що потрапив у надійні руки. Дуже сподобався процес підбору окулярів, офтальмолог уважно вивчив мій зір і запропонував кілька варіантів, роз'яснивши всі плюси і мінуси. Окуляри, які я вибрав, виявилися просто ідеальними. «Люмос» - це професіоналізм і увага до кожного клієнта. Рекомендую!
 
Лукілліан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з попереднім відгуком! У «Люмосі» мені підібрали окуляри з підтримкою акомодації, і це було одне з найкращих рішень, які я приймав для свого зору. Центр дуже сучасний, просторий, з новітнім обладнанням. Персонал привітний, офтальмологи - справжні профі. Після діагностики мені запропонували кілька варіантів окулярів, усе пояснили та допомогли зробити правильний вибір. У результаті я залишився дуже задоволений.
 
Heraclius Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з упевненістю порекомендувати «Люмос» усім, хто шукає якісні окуляри та професійну діагностику. Уже кілька разів звертався в цей центр, і щоразу залишаюся задоволений. Востаннє підбирав окуляри з підтримкою акомодації, процес було ретельно організовано, офтальмолог врахував усі мої побажання та особливості зору. Окуляри виявилися комфортними та ідеально підійшли. У «Люмосі» справді піклуються про клієнтів та їхній зір.
 
Amira Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу відзначити «Люмос» як найкращий центр з підбору окулярів. Тут усе на найвищому рівні - від самого приміщення до професіоналізму фахівців. Мене особливо вразила ретельність, з якою офтальмолог провів діагностику і допоміг вибрати ідеальні окуляри. Я раніше стикався з проблемами під час підбору, але в «Люмосі» все пройшло гладко. Окуляри зручні, не втомлюються очі, а зір став помітно кращим. Рекомендую!
 
Алія1994 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися в «Люмос», якщо ви шукаєте якісні окуляри з підтримкою акомодації. Сам центр дуже сучасний, з хорошим обладнанням. Персонал ввічливий, атмосфера сприятлива. Процес підбору окулярів пройшов на вищому рівні: мені запропонували кілька моделей, докладно пояснили всі їхні особливості, а потім я зміг спокійно вибрати найбільш підходящий варіант. Окуляри підійшли ідеально, і якість послуг порадувала.
 
Danislav Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, «Люмос» - чудовий вибір для тих, хто шукає якісні окуляри. Нещодавно сам там був, враження тільки позитивні. Центр світлий, просторий, з новітнім обладнанням. Офтальмолог одразу привернув до себе увагу, провів повну діагностику та допоміг обрати окуляри, які повністю відповідають моїм потребам. Можу додати, що центр знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 та Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Джозеф Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма вище написаними відгуками! «Люмос» - це те місце, де вам точно допоможуть підібрати якісні окуляри. Мене вразила турбота про клієнтів і професіоналізм співробітників. Офтальмолог терпляче вислухав усі мої побажання, пояснив, які варіанти будуть оптимальними для мене. Обрала окуляри, які виявилися дуже комфортними та ефективними. Однозначно рекомендую цей центр!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо центру «Люмос»! Уже кілька років ношу окуляри, і недавній досвід підбору в цьому центрі виявився найкращим. Дуже сподобалася атмосфера - ввічливий і доброзичливий персонал, сучасне обладнання, світлі та затишні кабінети. Офтальмолог уважно провів діагностику і запропонував кілька моделей окулярів, пояснивши всі нюанси. Окуляри підійшли ідеально, і я тепер точно знаю, куди звертатися наступного разу.
 
Генріх Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтримати всі попередні відгуки - «Люмос» дійсно найкращий центр для підбору окулярів. Я звернувся туди за порадою друзів, і тепер рекомендую його всім знайомим. Процес підбору окулярів був ретельним і професійним, офтальмолог детально пояснив усі варіанти, допоміг вибрати найбільш підходящий. Окуляри виявилися дуже зручними, і я залишився задоволений якістю обслуговування.
 
Вікентій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Записався в «Люмос» після ваших відгуків, і не пошкодував. Дуже сподобалася увага до деталей, офтальмолог провів ретельну діагностику і допоміг вибрати ідеальні окуляри. Персонал ввічливий, атмосфера комфортна.
 
Октавій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради! Звернувся в «Люмос» і був приємно здивований якістю послуг. Окуляри підібрали відмінно, все пройшло швидко і професійно. Буду рекомендувати цей центр друзям і знайомим.
 
Єрьоміна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася в «Люмос» за вашими рекомендаціями і залишилася дуже задоволена. Окуляри підібрали ідеально, зір став набагато кращим. Дуже вдячна за поради, тепер буду звертатися тільки в цей центр!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: