Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші Дегресивні окуляри Одеса
LepsGregor Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші Дегресивні окуляри Одеса
 


Хлопці, потрібна ваша порада! Шукаю якісні дегресивні окуляри і думаю звернутися в офтальмологічний центр в Одесі. Дуже важливо, щоб там була хороша оптика і професійне обслуговування. Скажіть, куди краще звернутися? І чи є там можливість провести діагностику зору перед підбором окулярів?
 
Mountain8 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися в центр «Люмос». Там мені підібрали дегресивні окуляри, які просто ідеальні! Я вже понад місяць ношу їх, і вони абсолютно комфортні, очі не втомлюються, жодного подразнення. Крім того, там провели якісну діагностику зору перед підбором, що теж дуже важливо. Однозначно рекомендую!
 
Харитина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити, що «Люмос» - це чудовий вибір! У цьому центрі працюють справжні професіонали. Мої дегресивні окуляри були зроблені ідеально: вони легкі, зручні й точно відповідають моїм потребам. Радий, що звернувся до них.
 
Анохіна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден! Я довго шукав хороший офтальмологічний центр і за рекомендацією знайомих вибрав «Люмос». Послуги там на вищому рівні, а дегресивні окуляри, які мені підібрали, підходять якнайкраще.
 
Шура1990 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтримати думку більшості! Нещодавно теж скористався послугами «Люмоса» і залишився дуже задоволений. Офтальмолог підібрав дегресивні окуляри, які ідеально підходять для моїх потреб. Тепер я почуваюся комфортно в будь-яких умовах, і зір покращився. Обов'язково раджу!
 
Arno0 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це дійсно найкращий центр в Одесі! Я була там кілька тижнів тому і досі радію, що обрала саме його. Мої дегресивні окуляри не тільки зручні, а й мають дуже стильний вигляд. Персонал ввічливий, все пояснюють і допомагають з вибором. Рекомендую всім!
 
Ангел Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. «Люмос» - чудове місце для тих, хто шукає професійний підхід і якісні окуляри. Я сама нещодавно там була і дуже задоволена результатом. Підібрали дегресивні окуляри, які повністю відповідають моїм очікуванням.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний центр! «Люмос» - це місце, де я знайшла свої ідеальні дегресивні окуляри. Вони настільки зручні, що я навіть забуваю, що на мені окуляри. Все зроблено з увагою до деталей, починаючи з діагностики і закінчуючи вибором оправи. Обслуговування на висоті!
 
Гриня Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж раджу «Люмос»! Мені там підібрали окуляри, які не тільки ідеально пасують, а й мають дуже стильний вигляд. Центр оснащений новітнім обладнанням, а фахівці дійсно знають свою справу. Після діагностики я зрозумів, що ніде більше не отримаю такого якісного обслуговування.
 
Флоріан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Не роздумуючи, звертайтеся в «Люмос». Там мені підібрали дегресивні окуляри, і я був просто в захваті від результату. Вони зручні, легкі і взагалі не напружують очі. Крім того, обслуговування в центрі на висоті - все роблять з урахуванням ваших потреб. Рекомендую!
 
Аріадна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, а можете поділитися контактами цього центру? Хочу теж звернутися до них за підбором дегресивних окулярів, судячи з ваших відгуків, це дійсно найкращий центр в Одесі.
 
Шура1990 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» знаходиться за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Не пошкодуєте, якщо оберете цей центр!
 
Вікторіан Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Записалася в «Люмос», пройшла діагностику й отримала свої дегресивні окуляри. Все пройшло просто ідеально, я дуже задоволена якістю та обслуговуванням. Тепер буду радити цей центр своїм знайомим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: