Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити окуляри при косоокості Одеса
Крючков Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити окуляри при косоокості Одеса
 


Здрастуйте! Мені потрібно підібрати якісні окуляри при косоокості. Хочу звернутися в офтальмологічний центр в Одесі, але не можу визначитися, куди краще піти. Підкажіть, будь ласка, де хороша якість оптики і послуг підбору? Чи є там можливість діагностики зору?
 
Аркадій1997 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую вам центр «Люмос»! Я сам зіткнувся з подібною проблемою, і там мені підібрали ідеальні окуляри. Вони зручні, не тиснуть і не викликають дискомфорту. Упевнений, що в «Люмосі» вам допоможуть, а діагностика зору у них на вищому рівні!
 
Zolotareva Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден із попереднім відгуком. У «Люмос» працюють справжні професіонали. Підібрані там окуляри при косоокості виявилися просто порятунком. Вони не тільки коригують зір, а й добре сидять, абсолютно не заважають у повсякденному житті. Дуже рекомендую!
 
Аміна1986 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтримати рекомендацію про центр «Люмос». Я теж зверталася туди з проблемою косоокості, і мені підібрали чудові окуляри. Дуже задоволена обслуговуванням і уважним підходом до клієнта. У центрі є сучасне обладнання для діагностики зору, що теж важливо.
 
Poplavskaya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж раджу вам обрати «Люмос». Мені підібрали там такі окуляри, що я зовсім забула про свою проблему. Тепер ношу їх із задоволенням, вони зручні та мають стильний вигляд. Діагностика зору в «Люмосі» на високому рівні, тож не переживайте, вам точно допоможуть!
 
Дубровіна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала від косоокості з дитинства і довго не могла підібрати відповідні окуляри. У «Люмос» мені провели повну діагностику і запропонували кілька варіантів оправ і лінз. Результат перевершив усі очікування. Мої окуляри тепер не тільки функціональні, а й мають прекрасний вигляд.
 
Smirnoff Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую центр «Люмос». Підібрані там окуляри при косоокості підійшли ідеально! Вони легкі, зручні та зовсім не подразнюють шкіру. Обслуговування на вищому рівні, персонал ввічливий і професійний. Ви точно залишитеся задоволені!
 
Констанція Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідувала «Люмос» і хочу сказати, що це найкращий центр в Одесі для тих, хто потребує підбору окулярів при косоокості. Мені провели повну діагностику, врахували всі мої побажання і в підсумку запропонували ідеальний варіант. Окуляри сидять як влиті, а зір став набагато кращим.
 
Аркадія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками. «Люмос» - це дійсно місце, де можна довірити свій зір професіоналам. У мене теж була косоокість, і мені тут підібрали просто чудові окуляри. Ношу їх із задоволенням і рекомендую цей центр усім знайомим.
 
Клавдія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте якісний офтальмологічний центр, де вам підберуть ідеальні окуляри при косоокості, то «Люмос» - це те, що вам потрібно. Я довго мучилася з підбором окулярів, поки не звернулася сюди. Тепер ношу свої нові окуляри із задоволенням, вони дуже зручні і відмінно сидять.
 
Bogddd Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, а як можна зв'язатися з центром «Люмос»? Чи є у них контакти або сайт, де можна записатися на прийом?
 
Аркадія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» знаходиться за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони - (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Можете телефонувати і записуватися на зручний час. Впевнена, ви залишитеся задоволені їхніми послугами!
 
Афрадита Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за такі докладні рекомендації! Записалася в «Люмос» на діагностику і підбір окулярів, і залишилася дуже задоволена. Окуляри вийшли зручні та красиві, а обслуговування на найвищому рівні.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: