Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші окуляри при косоокості Одеса
РозаліяВелика Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші окуляри при косоокості Одеса
 


Шановні форумчани, поділіться, будь ласка, досвідом підбору окулярів при косоокості в Одесі. Цікавлять офтальмологічні центри з високим рівнем сервісу, якісною оптикою і можливістю проведення діагностики зору.
 
Клариса78 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Настійно рекомендую офтальмологічний центр «Люмос». Мені підібрали ідеальні окуляри, які забезпечують відмінну корекцію косоокості, комфортні в носінні й естетично привабливі.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це команда досвідчених фахівців, які індивідуально підходять до кожного пацієнта. Завдяки їхньому професіоналізму я почуваюся впевнено і комфортно з новими окулярами.
 
23245 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте центр, де вам приділять максимум уваги і підберуть окуляри з урахуванням усіх особливостей вашого зору, то «Люмос» - це те, що вам потрібно.
 
Спиридон Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» я пройшла комплексну діагностику зору на сучасному обладнанні. Лікарі детально пояснили всі результати та допомогли обрати оптимальний варіант корекції.
 
Maryanna55 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри, підібрані в «Люмос», стали не тільки засобом корекції, а й стильним аксесуаром, який гармонійно доповнює мій образ.
 
Zakhar Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівці «Люмос» врахували всі мої побажання і підібрали окуляри, які ідеально пасують до форми мого обличчя і забезпечують чіткий зір.
 
Кіра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені запропонували окуляри з фотохромними лінзами, які адаптуються до освітлення і захищають очі від шкідливого УФ-випромінювання. Це дуже зручно і практично.
 
Vasilissa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки корекції зору в «Люмос» я позбулася головних болів і напруження очей, які раніше виникали при тривалій роботі за комп'ютером.
 
Еліза75 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду вдячна, якщо хтось поділиться контактними даними офтальмологічного центру «Люмос».
 
Maryanna55 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» має кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Аграфена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Скористалася рекомендаціями форумчан і звернулася в «Люмос». Залишилася задоволена високим рівнем сервісу та якістю оптики.
 
Jaromir Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хороший офтальмологічний центр і нарешті знайшла його - «Люмос»! Тут я отримала кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: