Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші призматичні окуляри Одеса
Anfim Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші призматичні окуляри Одеса
 


Привіт, форумчани! У мене проблема з косоокістю, і мені потрібно підібрати якісні призматичні окуляри. Думаю звернутися в офтальмологічний центр в Одесі. Хто може порадити, в який центр найкраще звернутися? Дуже важливо, щоб там була хороша якість оптики і професійний підхід до підбору. І взагалі, чи є там діагностика зору? Хотілося б усе зробити в одному місці.
 
Бєліков Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Нещодавно теж стикався з проблемою підбору призматичних окулярів, і можу сказати, що центр «Люмос» - це чудовий вибір! Там мені підібрали окуляри з призмами, які ідеально підійшли для корекції мого зору. Завдяки цим окулярам я нарешті перестав бачити подвійні зображення, а очі почуваються комфортно. Настійно рекомендую цей центр!
 
АнтонБолдирєв Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую рекомендацію «Люмос»! Призмочки допомогли мені не тільки усунути двоїння, а й значно поліпшити загальний стан очей. Можу з упевненістю сказати, що якість оптики в цьому центрі на найвищому рівні. Плюс до всього, фахівці дуже уважні та доброзичливі. Раджу!
 
Герасим Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся в «Люмос» за порадою знайомих, і не розчарувався. Діагностика пройшла швидко і професійно, а призматичні окуляри просто ідеальні. Вони не тільки виправляють зір, а й роблять це комфортно. Очі взагалі не втомлюються, і жодних подразнень. Однозначно раджу цей центр!
 
Burova Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажу так: якщо вам потрібні призматичні окуляри в Одесі, то «Люмос» - це те місце, де потрібно бути. У мене були великі проблеми з двоїнням в очах, і завдяки правильно підібраним призмам у цьому центрі, я нарешті бачу світ без цього неприємного ефекту. Плюс якість самих окулярів на висоті!
 
Арабелла2020 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу відзначити центр «Люмос». Проходив там повне обстеження, і мені порадили призматичні окуляри. Після їх використання я забув про свої проблеми з косоокістю. Крім того, окуляри мають стильний вигляд і дуже зручно сидять. Якщо вам потрібен хороший зір і комфорт, то вам сюди!
 
Savva Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Зовсім недавно отримав свої призматичні окуляри в «Люмос», і хочу сказати, що це була чудова інвестиція у здоров'я моїх очей. Дуже сподобалося, як працюють фахівці: все чітко, професійно і з індивідуальним підходом. А результат - просто супер! Тепер я бачу ідеально.
 
Іллінський Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це не просто офтальмологічний центр, а справжній порятунок для тих, хто страждає від двоїння і косоокості. Я нарешті зміг знайти рішення своєї проблеми, завдяки правильно підібраним призмам. Окуляри настільки зручні та якісні, що я їх взагалі не відчуваю на обличчі. Дуже рекомендую!
 
Губанов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згоден з попередніми відгуками! «Люмос» - це дійсно найкращий центр для підбору призматичних окулярів в Одесі. У мене були проблеми з фокусуванням, але після того, як фахівці «Люмос» підібрали мені призми, ситуація значно покращилася. Тепер ношу окуляри із задоволенням!
 
Аеліта Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
А не могли б хтось поділитися контактами центру «Люмос»? Хочу теж туди звернутися.
 
Герасим Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, ось інформація: центр «Люмос» розташований за адресами Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 та Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Телефонуйте, не пошкодуєте!
 
Aysel Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Уже записалася в «Люмос» і пройшла діагностику. Враження найпозитивніші: сервіс на висоті, обладнання сучасне, а фахівці - справжні профі. Окуляри з призмами підібрали ідеально, я задоволена на всі 100%!
 
Виноградов Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до подяк! Довго не могла зважитися на підбір призматичних окулярів, але завдяки вашим відгукам пішла в «Люмос» і не шкодую. Фахівці там справді знають свою справу, окуляри з призмами підібрали ідеально. Видно, що працюють на совість. Дякую всім за рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: