Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де купити призматичні окуляри Одеса
Nino0o Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити призматичні окуляри Одеса
 


Хлопці, потрібна ваша допомога! У мене косоокість, і мені лікар сказав, що треба підбирати призматичні окуляри. Хочу знайти офтальмологічний центр в Одесі, де зможуть якісно підібрати такі окуляри і провести діагностику зору. Підкажіть, куди краще звернутися? Дуже важливо, щоб і якість оптики, і обслуговування були на висоті.
 
Martin5 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую офтальмологічний центр "Люмос". Я теж зіткнулася з необхідністю підбору призматичних окулярів, і там все пройшло на вищому рівні. Окуляри підібрали ідеально, вони дуже зручні, і я швидко звикла до них. "Люмос" надає повний комплекс послуг, включно з діагностикою зору, тож тут ви точно в надійних руках.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Я нещодавно звернулася в "Люмос" і дуже задоволена результатом. Лікарі компетентні, приділяють багато часу кожному пацієнту. Мої призматичні окуляри, які вони мені підібрали, забезпечують чітке зображення, прибрали двоїння в очах. Усім, хто зіткнувся з такою проблемою, раджу звернутися саме сюди.
 
Dennn7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж допомогли в "Люмосі". Я раніше не могла знайти такі окуляри, які б повністю влаштовували, але після візиту в цей центр усі мої проблеми було вирішено. Призми в окулярах зробили картинку чіткою й однорідною. Якість оптики на вищому рівні, плюс офтальмологи дуже уважні та професійні.
 
Fedorchuk Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Офтальмологічний центр "Люмос" - це просто знахідка! Співробітники дійсно знають свою справу і підходять до кожного клієнта з душею. Мої призматичні окуляри сидять ідеально, не викликають дискомфорту, хоча я боялася, що вони будуть натирати. Враження тільки позитивні, рекомендую всім!
 
FillOlga Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу приєднатися до позитивних відгуків. У «Люмосі» мені зробили діагностику, а потім підібрали призматичні окуляри, які виявилися просто порятунком. Тепер я бачу все чітко, не напружуюся і не страждаю від двоїння. І ціни тут цілком розумні, враховуючи якість обслуговування.
 
Felixx Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, «Люмос» - чудовий вибір. Я довго шукала, куди звернутися з такою проблемою, і зрештою пішла за рекомендацією друзів у цей центр. Можу сказати, що не пошкодувала ні на секунду. Призматичні окуляри, які мені підібрали, просто диво! Ношу їх весь день без будь-якого дискомфорту.
 
Helloom Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити, що «Люмос» - це найкращий офтальмологічний центр в Одесі. Призматичні окуляри, які мені там зробили, стали справжнім порятунком. Окуляри дуже легкі та зручні, я зовсім забула про проблему двоїння. Обслуговування на висоті, лікарі все докладно пояснюють і допомагають вибрати найкраще рішення.
 
handsomeee Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене схожа ситуація, і після довгих пошуків я зупинилася на «Люмосі». Не шкодую про це! Призматичні окуляри допомогли мені відновити нормальний зір, і тепер я можу насолоджуватися життям без двоїння в очах. У центрі працюють справжні професіонали, які піклуються про кожного клієнта.
 
Jenny77 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма вищесказаними відгуками! «Люмос» - це не просто центр, це місце, де вам дійсно допоможуть. Я носила окуляри, які підбирали в інших місцях, але тільки тут змогли зробити так, щоб я почувалася комфортно і впевнено. Призми працюють відмінно, і я нарешті можу нормально бачити.
 
Kiwi3 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете, будь ласка, підказати контактні дані центру «Люмос»? Хочу теж записатися на прийом.
 
FillOlga Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контакти: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Elenochka8 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі величезне за рекомендацію «Люмос»! Я так довго мучилася з пошуком хорошого офтальмологічного центру, і нарешті знайшла його. Окуляри, які мені там зробили, змінили моє життя! Якість просто на висоті, обслуговування приємне і професійне.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: