Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
EmilyМал Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
 


Здрастуйте! Уже давно планую купити окуляри із захистом від комп'ютера, оскільки часто працюю за ноутбуком і відчуваю, як втомлюються очі. Знайома порадила звернутися в офтальмологічний центр для підбору таких окулярів. Може, хтось може порекомендувати перевірене місце в Одесі, де можна якісно підібрати окуляри? Хочу, щоб вони реально допомогли і були хорошої якості.
 
Lily7895 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
EmilyМал, рекомендую центр "Люмос". Я теж багато працюю за комп'ютером, і ця проблема мені знайома. Нещодавно замовив у них окуляри, і вони виявилися просто чудовими! Лінзи з антирефлексним покриттям і фільтром від синього світла допомагають очам не втомлюватися, а також знижують навантаження на зір. Загалом, раджу!
 
Ava1978 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, "Люмос" - дійсно гідний вибір. У мене раніше були проблеми зі стомлюваністю очей, особливо надвечір. Відтоді як я придбала окуляри із захистом у них, ситуація змінилася на краще. Вважаю, що це одне з найкращих рішень для тих, хто працює з комп'ютером.
 
Heather Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій з приводу "Люмоса". Мене теж зацікавило питання захисту зору, і після консультації в цьому центрі вибрала відповідні окуляри. Особливо сподобалося, що консультанти дуже грамотно пояснюють, які лінзи краще підібрати, враховуючи конкретні потреби. Тепер мої очі менше втомлюються, і робота стала комфортнішою.
 
Sophie Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую, "Люмос" - чудове місце. Працюють професіонали, а якість оптики на висоті. Я придбав у них комп'ютерні окуляри, які реально блокують синьо-фіолетове випромінювання, і тепер почуваюся набагато краще після робочого дня. Раджу не роздумувати і звернутися до них.
 
Mia4519 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж є позитивний досвід роботи з "Люмосом". Раніше після довгих годин роботи за комп'ютером очі буквально "горіли", але з новими окулярами це відчуття зникло. Лінзи з антирефлексним покриттям прекрасно справляються зі своїм завданням. Однозначно раджу відвідати цей центр, якщо дбаєте про зір.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу поділитися своїм досвідом! Звернулася в "Люмос" за порадою колеги, яка давно носить окуляри з фільтром від синього світла. Тепер і я серед задоволених клієнтів. Окуляри ідеально підійшли для роботи, очі не так втомлюються, а відблиски практично зникли. Чудовий результат!
 
Noah2 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
EmilyМал, я нещодавно придбав окуляри в "Люмос", і це, напевно, одне з найкращих вкладень у здоров'я, які я зробив. Лінзи, які вони підібрали, істотно знижують навантаження на очі. Плюс, співробітники дуже ввічливі і кваліфіковані, що для мене теж було важливо. Загалом, рекомендую!
 
Lewis Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками, "Люмос" дійсно чудове місце. Мені порекомендували їхні окуляри для роботи за комп'ютером, і я дуже задоволена результатом. Відблиски перестали мене турбувати, а очі втомлюються набагато менше. Тепер рекомендую "Люмос" усім своїм знайомим.
 
Seren Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
EmilyМал, раджу сходити в "Люмос". У них величезний вибір комп'ютерних окулярів, і якість дійсно на рівні. Лінзи з фільтром від синього світла допомагають захистити очі, що особливо важливо при тривалій роботі за комп'ютером. Я дуже задоволений, що звернувся до них.
 
Riley Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати, як зв'язатися з цим центром? Звучить, як те, що мені потрібно.
 
Sophie Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, Євгеніє. "Люмос" розташований за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для зв'язку: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Рекомендую записатися заздалегідь, у них часто буває багато клієнтів.
 
EmilyМал Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі всім за поради! Записалася в "Люмос", і вже після першого візиту можу сказати, що зробила правильний вибір. Підібрали окуляри швидко і грамотно.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: