Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші контактні лінзи при астигматизмі для зору Одеса
АмеJlи Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші контактні лінзи при астигматизмі для зору Одеса
 


Добрий день! У мене діагностували астигматизм, і офтальмолог порадив перейти на контактні лінзи. Підкажіть, будь ласка, в який офтальмологічний центр в Одесі краще звернутися? Хочеться, щоб і вибір лінз був хороший, і фахівці грамотні, а головне - щоб лінзи підібрали ідеально, враховуючи всі особливості мого зору.
 
РеПППерша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго шукала, де купити хороші лінзи при астигматизмі. Перепробувала кілька варіантів з різних оптик, але все було не те - або дискомфорт, або зір нечіткий. У підсумку подруга порадила "Люмос". І це було потрапляння в десятку! У них величезний вибір лінз різних виробників, і консультанти дійсно знаються на своїй справі. Мені підібрали лінзи, які ідеально сіли і забезпечили відмінний зір.
 
Мілла Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна! У "Люмосі" працюють справжні професіонали. У мене складний астигматизм, і підібрати лінзи було непросто. Але фахівці "Люмоса" провели ретельну діагностику, врахували всі нюанси і підібрали лінзи, які перевершили всі мої очікування. Тепер я бачу світ чітко і яскраво!
 
Барракуда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мій порятунок! Довго мучилася з жорсткими лінзами, які постійно викликали подразнення. У "Люмосі" мені запропонували спробувати нові силікон-гідрогелеві лінзи, і це просто небо і земля! Вони настільки комфортні, що я їх практично не відчуваю.
 
Юлко Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені не тільки підібрали чудові лінзи (Acuvue Oasys for Astigmatism), а й навчили правильно за ними доглядати. Виявляється, я робила багато помилок, які могли нашкодити моїм очам. Тепер я знаю, як зберегти здоров'я очей і забезпечити довгий термін служби лінз.
 
Baidaly Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за "Люмос"! У них не тільки великий вибір лінз (Biofinity Toric, Air Optix for Astigmatism та інші), а й усі супутні товари - розчини, краплі, контейнери. І ціни цілком адекватні.
 
Harro Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не просто магазин оптики, це місце, де вам дійсно допоможуть. Я прийшла туди з купою запитань і сумнівів, а пішла з повною впевненістю в тому, що зробила правильний вибір.
 
ZahariMarina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не тільки лінзи, а й оправи, і сонцезахисні окуляри. Я там купила собі стильні окуляри з діоптріями, і тепер не тільки добре бачу, а й маю модний вигляд.
 
Ізмайлова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків про "Люмос". Це дійсно найкращий офтальмологічний центр в Одесі. І ще один плюс - у них є система знижок для постійних клієнтів.
 
Сангрія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Підкажіть, як можна записатися в Люмос?
 
Harro Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмоса" кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Раджу зателефонувати і записатися на прийом заздалегідь, щоб не втрачати час у чергах.
 
Тутта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмосі" на Корольова. Підібрали чудові лінзи Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism! Дуже задоволена обслуговуванням і якістю.
 
Юліана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж відвідала "Люмос" за вашими рекомендаціями. Фахівці - супер! Лінзи підібрали PureVision 2 for Astigmatism, очам дуже комфортно.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: