Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити хороші контактні лінзи при астигматизмі Одеса
Chupchik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити хороші контактні лінзи при астигматизмі Одеса
 


Доброго дня! У мене астигматизм, і я хочу перейти на контактні лінзи. Підкажіть, будь ласка, який офтальмологічний центр в Одесі спеціалізується на підборі лінз при астигматизмі? Хочеться, щоб і вибір був хороший, і фахівці грамотні.
 
Annyу Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго шукала, де підібрати лінзи при астигматизмі. У підсумку зупинилася на "Люмосі". У них і вибір лінз великий, і лікарі досвідчені. Мені все докладно пояснили, підібрали ідеальні лінзи, та й ціни адекватні.
 
Fabula Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендації "Люмоса". Сама там лінзи купую вже кілька років. Завжди уважне ставлення, індивідуальний підхід. А головне - лінзи дійсно якісні, очам комфортно.
 
Спірс Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - однозначно найкращий вибір! У них сучасне обладнання для діагностики, лікарі постійно підвищують кваліфікацію. Я до цього в кількох центрах був, але тільки в "Люмосі" мені змогли підібрати лінзи, які ідеально підійшли.
 
Chika Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не тільки якісні лінзи, а й чудовий сервіс. Завжди ввічливі, привітні, готові допомогти. Я вже всіх своїх подруг туди відправила, і всі задоволені.
 
Bombа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, "Люмос" - це топ! У мене складний астигматизм, але там мені підібрали лінзи, в яких я почуваюся комфортно весь день. І ціни, до речі, не кусаються.
 
StarGazer Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше мучилася з лінзами, які постійно зсувалися і викликали дискомфорт. А в "Люмосі" мені підібрали такі, що я їх взагалі не відчуваю.
 
LunaQueen Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані "Люмоса"?
 
Chika Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мережа офтальмологічних центрів. У них кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Можете зателефонувати і записатися на консультацію: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Ангелінка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це дійсно професіонали своєї справи. Я сам ношу лінзи куплені в цій клініці і дуже задоволений.
 
ValeriaSky Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую всі позитивні відгуки про "Люмос". Сам там обслуговуюся і всім рекомендую.
 
ElizabethD Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це справді найкращий вибір для тих, хто шукає якісні лінзи та професійний підбір.
 
Chupchik Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за поради! Записалася в "Люмос" і вже підібрали ідеальні лінзи для мого астигматизму. Дуже задоволена результатом!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: