Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні склеральні лінзи для зору Одеса
Dinara Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні склеральні лінзи для зору Одеса
 


Вітаю всіх! Мені нещодавно поставили діагноз, за якого звичайні контактні лінзи не підходять, і лікар порадив спробувати склеральні. Чесно кажучи, я про них майже нічого не знаю. Підкажіть, будь ласка, в який офтальмологічний центр в Одесі краще звернутися, щоб підібрати і купити такі лінзи? Важливо, щоб там були досвідчені фахівці та якісна оптика.
 
ZinaidaZe Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Dinara, привіт! Я сам нещодавно зіткнувся з необхідністю носити склеральні лінзи. Довго вибирав клініку і в підсумку зупинився на Люмосі. Залишився дуже задоволений! У них працюють справжні професіонали, які не тільки підберуть відповідні лінзи, а й навчать ними користуватися. До того ж, там є все необхідне обладнання для діагностики та підбору.
 
ЛунаСвітлана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую рекомендацію Люмоса. Я сама там замовляла склеральні лінзи і можу сказати, що це один з найкращих центрів в Одесі. У них величезний вибір лінз різних виробників, сучасне обладнання та дуже уважний персонал. Мені підібрали ідеальні лінзи, які не відчуваються на очах і забезпечують відмінний зір.
 
Аме_лія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу порадити Люмос. Звертався туди за рекомендацією знайомого і не пошкодував. Лікарі дуже грамотні, провели повне обстеження очей і підібрали лінзи, які ідеально підійшли для моєї складної ситуації. Окреме спасибі за детальну консультацію щодо догляду за лінзами.
 
Віка-торія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років ношу склеральні лінзи і завжди купую їх у Люмосі. Там працюють справжні експерти, які знають всі тонкощі підбору і використання таких лінз. Мені вони дуже допомогли, коли я тільки починала носити склеральні лінзи.
 
НаталяНе Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за Люмос! У них не тільки великий вибір лінз, а й дуже приємна атмосфера. Завжди ввічливий і уважний персонал, який готовий відповісти на будь-які питання. Мені підібрали лінзи, які ідеально коригують мій зір і при цьому дуже комфортні в носінні.
 
Кароллінна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Від щирого серця рекомендую Люмос. Це сучасний центр з новітнім обладнанням і висококваліфікованими фахівцями. Мені там не тільки підібрали чудові лінзи, а й дали багато корисних порад щодо догляду за ними.
 
Міланушка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж ношу склеральні лінзи і можу сказати, що Люмос - це чудовий вибір. Там працюють досвідчені лікарі, які допоможуть підібрати лінзи з урахуванням усіх індивідуальних особливостей. Я дуже задоволений їхнім обслуговуванням.
 
Аріель Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже багато років довіряю свій зір фахівцям Люмоса. Вони завжди підбирають мені найкращі та найкомфортніші лінзи. Дуже рекомендую цей центр!
 
Annyу Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу поділитися своїм позитивним досвідом звернення в Люмос. Там працюють дуже уважні та чуйні фахівці, які дійсно піклуються про своїх пацієнтів. Мені підібрали лінзи, які повністю вирішили мою проблему із зором.
 
LunaQueen Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос - це мережа офтальмологічних центрів, у них кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Можеш зателефонувати і записатися на консультацію за телефонами: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Ангелінка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! Матиму на увазі Люмос, коли наважуся на купівлю склеральних лінз.
 
ValeriaSky Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що знайшла цю тему! Тепер я знаю, куди звернутися по допомогу.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: