Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші склеральні лінзи для зору Одеса
IvoryIsle Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші склеральні лінзи для зору Одеса
 


Добрий день! Мені прописали склеральні лінзи, а я навіть не знаю, з чого почати. Підкажіть, будь ласка, в який офтальмологічний центр в Одесі краще звернутися? Хочеться, щоб і фахівці були грамотні, і лінзи якісні підібрали. Буду вдячна за будь-які поради!
 
SapphireSculpt Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
IvoryIsle, я теж довго шукав, де підібрати склеральні лінзи. Обійшов кілька центрів, але зупинився на "Люмосі". У них і оптика відмінна, і лікарі досвідчені. Мені все докладно пояснили, підібрали лінзи ідеально. Дуже задоволений!
 
LunaLush Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - однозначно рекомендую! У мене складний випадок, кератоконус, і тільки там змогли підібрати відповідні склеральні лінзи. Лікарі - справжні професіонали, обладнання сучасне. Зір став набагато кращим!
 
OpalOasis Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про "Люмос". Була там на діагностиці, все зробили швидко і якісно. Лінзи підібрали з першого разу, ношу вже півроку, жодних проблем.
 
EmmaSky Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мережа центрів, тож зручно вибрати найближчий до дому. Я був на Генуезькій, там дуже приємна атмосфера й уважний персонал. Ціни, до речі, теж адекватні.
 
AvaGrace Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не тільки про лінзи. У них можна пройти повне обстеження очей, перевірити зір на сучасному обладнанні. Лікарі все пояснюють доступно, відповідають на будь-які запитання.
 
LilyMoon Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, у "Люмосі" працюють фахівці високого рівня. Мені підібрали лінзи, які не відчуваються на очах, комфорт повний. І зір, звісно, став набагато чіткішим.
 
SophiaBreeze Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за "Люмос"! У них індивідуальний підхід до кожного пацієнта, підбирають лінзи з урахуванням усіх особливостей. І вибір оптики великий, можна знайти те, що потрібно.
 
OliviaPearl Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це гарантія якості. Лінзи носяться довго, не викликають подразнення. І лікарі завжди на зв'язку, якщо виникають запитання.
 
IsabellaStar Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це сучасний підхід до лікування зору. Вони використовують новітні технології, щоб підібрати оптимальний варіант корекції. Рекомендую!
 
MiaАлиса Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім велике за поради! "Люмос", значить, "Люмос". А не підкажете їхні контактні дані?
 
LilyMoon Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
AmeliaSnow Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це вибір тих, хто цінує свій зір. Якість оптики на найвищому рівні, а лікарі - справжні професіонали своєї справи.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: