Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри для зору Одеса
EmilyJoy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри для зору Одеса
 


Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри? У мене зір трохи впав, хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось там був? Як вам якість лінз і послуг підбору? Чи роблять там діагностику зору?
 
ScarlettLily Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору окулярів, і залишилася дуже задоволена! Від самого початку мене зустріли привітно, провели повну діагностику зору на сучасному обладнанні.
 
ZoeHope Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Офтальмолог у "Люмосі" - справжній професіонал! Він уважно вислухав мої побажання, допоміг вибрати оправу і лінзи, які ідеально мені підійшли. Окуляри ношу із задоволенням!
 
AvaКрістіна Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" величезний вибір оправ на будь-який смак і гаманець. Я довго не могла визначитися, але консультанти допомогли підібрати стильні та зручні окуляри, які мені дуже пасують.
 
LilyНадія Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена якістю окулярів, які мені встановили в "Люмосі". Вони тонкі, легкі й не спотворюють зображення. Очі не втомлюються навіть після довгої роботи за комп'ютером.
 
StellaGrace Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відзначити уважне і доброзичливе ставлення персоналу в "Люмос". Вони відповіли на всі мої запитання, детально пояснили, як доглядати за окулярами, і дали гарантію.
 
ChloeLuna Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років підбираю окуляри в "Люмос" і завжди залишаюся задоволений результатом. Тут працюють досвідчені фахівці, які використовують найсучасніші технології.
 
ОliviaВалерія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни в "Люмос" цілком адекватні, враховуючи високу якість послуг і матеріалів. Я порівнювала з іншими оптиками в Одесі, і тут виявилося вигідніше.
 
AvaДарина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую офтальмологічний центр "Люмос" усім, хто піклується про свій зір і хоче отримати професійну допомогу в підборі окулярів.
 
МіаЕлизавета Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
LilyНадія Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
EmilyАнна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж відвідала "Люмос" за порадою форумчан і залишилася в захваті! Величезний вибір оправ, професійні консультації та відмінна якість лінз.
 
AvaВікторія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це дійсно найкращий офтальмологічний центр в Одесі! Я дуже рада, що знайшла його завдяки вашим відгукам.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: