Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші окуляри для зору Одеса
AriaАлександра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші окуляри для зору Одеса
 


Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри для зору? Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось там підбирав окуляри? Яка якість лінз і послуг підбору? Чи є діагностика зору?
 
ChloeСофія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору окулярів, і залишилася дуже задоволена! Персонал привітний і професійний, починаючи з адміністраторів і закінчуючи лікарями. Діагностика зору пройшла швидко і безболісно, з використанням сучасного обладнання. Офтальмолог детально пояснив результати і відповів на всі мої запитання. Вибір оправ і лінз просто величезний, від класичних до наймодніших. Офтальмолог допоміг вибрати ідеальні окуляри, які не тільки коригують зір, а й мають чудовий вигляд на моєму обличчі.
 
StarryGaze Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно був у "Люмосі" і залишився під враженням від якості обслуговування та професіоналізму лікарів. Офтальмолог дуже уважно поставився до моїх проблем із зором, провів усі необхідні тести і підібрав окуляри, які значно поліпшили моє життя. Якість лінз просто чудова - чітке зображення, відсутність відблисків і спотворень. Я дуже задоволений результатом!
 
Ssunny Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкраще місце для підбору окулярів в Одесі! Я вже кілька років є їхнім клієнтом і завжди отримую відмінний сервіс. Оправи стильні та різноманітні, лінзи якісні від відомих виробників, а ціни цілком розумні. Лікарі завжди готові допомогти з вибором і дати професійну пораду.
 
Cоtie_Girl Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди боялася підбирати окуляри, бо не знала, як вибрати правильні. Але в "Люмосі" мені все детально пояснили, розповіли про різні типи лінз і допомогли підібрати ідеальні окуляри, з огляду на мої індивідуальні особливості та потреби. Тепер я бачу світ зовсім по-іншому, чітко і яскраво!
 
Slastёna Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена окулярами, які мені підібрали в "Люмосі". Вони не тільки стильні та модні, а й дуже зручні в носінні. Лінзи тонкі та легкі, не спотворюють зображення і не викликають дискомфорту навіть при тривалому використанні. Я почуваюся впевнено і комфортно в нових окулярах.
 
Raduga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють справжні професіонали своєї справи. Офтальмолог провів ретельну діагностику зору з використанням сучасного обладнання, виявив усі особливості та підібрав окуляри, які ідеально підходять для моїх очей. Я дуже вдячна їм за допомогу та індивідуальний підхід!
 
VREDna_Я Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала місце, де можна підібрати якісні окуляри для дитини. У "Люмосі" мені допомогли обрати ідеальні окуляри для мого сина, враховуючи його вік, особливості зору та активний спосіб життя. Оправи міцні та безпечні, лінзи якісні та стійкі до подряпин. Син дуже задоволений, а я спокійна за його зір.
 
Shady_Lady Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена обслуговуванням у "Люмосі". Персонал ввічливий і уважний, завжди готовий допомогти і відповісти на всі запитання. Вибір оправ і лінз просто величезний, від бюджетних варіантів до преміум-класу. Обов'язково повернуся сюди ще раз і приведу своїх друзів!
 
ZabavA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісні окуляри та професійне обслуговування. Тут ви знайдете все, що потрібно для вашого зору: сучасне обладнання для діагностики, широкий вибір оправ і лінз, досвідчених лікарів і уважний персонал. "Люмос" - це турбота про ваш зір на найвищому рівні!
 
KittY Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані цього центру? Хотілося б записатися на прийом.
 
StarryGaze Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
MЭRI Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це дійсно чудове місце! Підібрали мені такі стильні окуляри, що всі друзі заздрять! Якість лінз чудова, а обслуговування просто бездоганне. Рекомендую всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: